Yaz Aylarında Bütünsel Bakım Sağlayan Ürünler Tercih Edilmeli

Güneşin zararlı ışınlarından korunmak cilt sağlığı için büyük önem taşıyor. Yoğun güneşe maruz kalan cildi koruma altına almak için ise hem sağlıklı hem de koruyucu ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Beauty&More, değerli taşların içeriğindeki zengin mineralleri başarısı ispatlanmış cilt bakım formüllerinde buluşturmaya devam ediyor. Marka, bütünsel bakım sağlayan ürünleriyle yaz aylarında da cildi korumayı sürdürüyor.

Güneş Sonrasında Ciltte Kadifemsi Yumuşaklık: ‘Amethyts Detox Peeling’

‘Amethyts Detox Peeling’, ametistin huzur verici, sakinleştirici etkisini deniz tuzu ve değerli yağlarla birleştiriyor. Ürün, özellikle güneş sonrasında bedeni şımartırken onu canlandırıyor ve cilde pürüzsüz bir görüntü kazandırıyor. Ciltte kadifemsi bir yumuşaklık hissi bırakan peeling, ametist taşının sakinlik ve dinginlik veren enerjisiyle ruha dinginlik veriyor. ‘Amethyts Detox Peeling’, deniz tuzunun negatif etkilerden arındırıcı özelliğini; Tatlı Badem, Kayısı Çekirdeği, Susam ve Jojoba Yağının yüksek nemlendirici, cilt bariyerini koruyucu özelliğiyle buluşturuyor.

Sapphire Blue Sirius Serum’la Lekesiz, Işıl Işıl Bir Cilt

Güneşin zararlı etkileri ciltte istenmeyen lekelere neden olabiliyor. ‘Sapphire Blue Sirius Serum’, cilt tonunu aydınlatırken koyu lekelerinin giderilmesine de yardımcı oluyor. Cildin temiz, pürüzsüz ve genç görünmesini sağlayan ürün; hamilelik, akne, ve yaşlılık lekelerinde de etkili oluyor. Safir tozuyla cildi yatıştıran serum, cildi nemlendirirken UV koruyucu etkisiyle cildi güneşin zararlı ışınlarından koruyor.

Tüm Cilt Tiplerine Uygun Yüksek Koruma Faktörlü Güneş Kremi

‘Amber Helios SPF 50+ DD UVA UVB Güneş Kremi’, yüksek koruma faktörüyle güneşin zararlı ışınlarına karşı sağlıklı bir koruma sağlarken ciltteki yaşlanma belirtilerini de azaltıyor. Tüm cilt tonlarına uygun olan ürün, cildin renk tonunu eşitlerken cilt üzerinde yağlı ve parlak bir görünüm bırakmıyor. Amber tozuyla cildin daha hızlı yenilenmesini ve cilt hücrelerinin oksijen seviyesinin artmasını sağlayan Amber Helios; DD krem formuyla makyaj altı bazı olarak da kullanılabiliyor.

Beauty&More ürünleri; premium kozmetik mağazaları, seçkin online platformlar, elit klinik ve estetik merkezlerinde satışa sunuluyor.