Yaz Alışverişinde İhtiyaç Duyulan Ürünlerin Adresi Gratis

Kendine ve sevdiklerine güzel bakmak isteyenlerin vazgeçilmez adresi olan Gratis, yazın ihtiyaç duyulan ve tatil alışverişi yapmak isteyenlerin de buluşma noktası oluyor. Yalnızca Gratislerde satışa sunulan marka ve ürünler arasında her ihtiyaca uygun alternatifler yer alıyor.

Gratis, hem kendine hem de sevdiklerine güzel bakmak isteyenler için 15 farklı kategoride 15 binden fazla ürünü bir arada sunuyor. Gratislerde satışa sunulan yaza özel ürünler de yaz tatili için alışveriş yapmak isteyenleri tek noktada buluşturuyor. Yazın rahat ve keyifli tatil günlerinde güneşin tadını çıkarmak isteyenler için Gratis’in özel markaları arasında yer alan Eklips, Bee Beauty ve Hyp Me ürünleri her yaştan tüketicinin ihtiyacını karşılayacak alternatifler oluşturuyor.

Eklips ürünleri ile plajlar renklenecek

Gratis’in özel markaları arasında yer alan Eklips’in yaza özel olarak satışa sunulan rengarenk plaj havluları ve peştamalleri, yüzde yüz pamuk yapısı, yumuşak dokusu, yüksek su emiciliği ve hızlı kuruma özellikleriyle plajda, havuzda ve sporda tarzını yansıtmak isteyenlerin tercihi oluyor. Eklips plaj havluları 149 TL’den, peştemalleri ise 89 TL’den satışa sunuluyor.

Sıcak günlerde saçlarınızı korumanın sırrı Bee Beauty ürünlerinde

Gratis’in el, vücut ve cilt bakım ürünleri ile beğeni toplayan Bee Beauty markası, saç bakım ürünleriyle de dikkat çekiyor. Bee Beauty’nin saç bakım ürünleri arasında; vanilya ve çikolata özlü saç bakım köpüğü, argan özlü saç bakım yağı, poudre saç parfümü ve saç bakım maskeleri bulunuyor. Her ihtiyaca uygun bir ürünün yer aldığı Bee Beauty’nin saç bakım ürünleri, 22,50 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Hyp Me ile yazın da saçlarınızla hipnotize etki yaratın

Gratis’in yeni saç bakım markası Hyp Me, sülfat ve paraben içermeyen ürünleriyle saçların onarılmasına yardımcı oluyor. Farklı saç tiplerine özel içerikleriyle güneşin zararlı ışınlarından etkilenen saçların da bakımını sağlayan Hyp Me şampuan 40,50 TL ve saç kremleri de 60 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor.