Yavaş Uzayan, Güçsüz ve Nemsiz Saçlara Veda

Yeni nesil saç bakım markası Urban Care’ın ‘’SÜLFATSIZ’’ Hyaluronik Asit & Kolajen serisi ile
yavaş uzayan, güçsüz ve nemsiz saçlara veda zamanı geldi. Birbirini tamamlayan 6 farklı ürün seçeneğinden oluşan seriyle yavaş saçlarınız neme doyacak; sağlıkla uzayarak ekstra dolgun, hacimli bir görünüm kazanacak.

Saç bakımında pratik ve etkili bakımlar sunarak yeni nesil çözümler geliştiren Urban Care, kadınların sıklıkla yakındığı kuru ve zayıf uzayan saç sorununa, Hyaluronik Asit & Kolajen serisiyle çözüm sunuyor.

Formülünde yer alan Hyaluronik Asit, kuru ve nemsiz saçları neme doyuruyor; daha hacimli, ekstra dolgun görünüm kazandırıyor. Kökten uca besleyici özelliğiyle saçların sağlıkla uzamasına yardımcı oluyor ve ipeksi yumuşaklık veriyor. Vejetaryen kolajen ise saçların elastikiyetini artırıyor, koparak dökülmeleri ve kırılmaları önlüyor.

Birbirini tamamlayan 6 üründen oluşan seride; Saç Bakım Şampuanı, Saç Bakım Kremi, Sıvı Saç Bakım Kremi, Durulanmayan Bakım Kremi, Saç Bakım Serumu ve Saç Bakım Maskesi yer alıyor.

Daha hacimli ve dolgun saçlar

Serideki SÜLFATSIZ Saç Bakım Şampuanı, kuru ve yavaş uzayan, cansız saçlar için geliştirilmiş formülüyle saçları neme doyuruyor, daha dolgun ve güçlü görünüm sağlıyor.

Sülfat, paraben ve silikon içermiyor.

İpeksi yumuşaklık

Saç Bakım Kremi ise güçlü ve dolgun görünümün yanı sıra saçları neme doyurarak ipeksi yumuşaklık sağlıyor.

Kolay tarama

Sıvı Saç Bakım kremi, saçlarda kolay tarama ve UV koruma sağlıyor. İpeksi yumuşaklık verirken saçı da ağırlaştırmıyor.  

Elektriklenme ve kabarmayı önleyici etki

Kökten uca besleyici & nemlendirici Durulanmayan Bakım Kremi, elektriklenme ve kabarmayı önleyerek saçların kolay şekil almasını sağlıyor ve ipeksi yumuşaklık veriyor.

Isıya karşı koruma & yoğun nem

Yoğun nem deposu olan Saç Bakım Serumu ise UV filtresi sayesinde saçları ısıya karşı koruyor. İpeksi yumuşaklık ve parlaklık sunuyor.

Duş öncesi nem bakımı

Banyo öncesi pratik ve etkili Saç Bakım Maskesi sadece 5 dakikada saçları kökten uca besleyerek daha nemli, yumuşak ve sağlıklı saçlar sunuyor ve duş öncesi uygulanıyor. Saçların daha kalın, güçlü görünmesini sağlıyor ve ağırlaştırmıyor.

Daha etkili sonuçlar için serideki ürünlerin birlikte kullanılması tavsiye ediliyor.