Yaşlanma Karşıtı, Yenileyici Kolajen Markası Collagen Vital İle Sağlığınızı Yeniden Keşfedin!

Vital Dermo Kozmetik ve Sağlık firmasının Türkiye’ye getirdiği saygın ve güvenilir gıda takviyesi Collagen Vital, Fransız marka güvenirliliği ile saf ve doğal bir kolajen içeriği özellikleri sunmasıyla fark yaratıyor.

Uzun yılların tecrübesi ve bilimsel yaklaşımıyla titizlikle üretilen, klinik araştırmalar sonucu ‘Clean Label’ onaylı ürünler sunan Collagen Vital; %100 doğal içeriği, saf balık kolajeni olması özelliği ile hiçbir aşılama ve ilaçlamaya maruz bırakılmayan Kuzey Avrupa denizlerinin soğuk sularında, doğal ortamında yaşayan ve Fransa’nın nehirlerinde yetişen Omega 3 bakımından da oldukça zengin deniz balıklarından elde edilmesi ile dikkat çekiyor.

4 ana ürün kategorisi sunan Vital Dermo’nun Collagen Vital ürünlerinin her biri farklı içeriği ve özelliği ile insan vücuduna sağlık ve güzellik sağlıyor.

Collagen Vital Power %100 Fransız üretimi olması, saf balık kolajeni özelliği ile birlikte cildin nemini ve elastikiyetini artırıp cilt yoğunluğunu yeniliyor, ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltıyor. Sadece cilt güzelliği değil vücuttaki eklemleri de güçlendiriyor. Kemik yoğunluğunu artırıp, eklem ağrılarını azaltması ile de oldukça fayda sağlıyor. Tedavi edici özelliği ile öne çıkıyor.

Collagen Vital Minceur & Detoks ise yağ yakıcı, ödem atıcı, iştah azaltıcı, sıkılaştırıcı ve selülitin yok olmasına yardımcı etkisi ile sağlıklı beslenmeye karar verdiğinizde size tüm bu özellikleri ile destek sağlıyor. Yüksek oranda kolajen içermesi de gün boyu tokluk hissi sağlıyor.

Collagen Vital Beauté ise cildi onarması ile öne çıkıyor. Cilde hyaluronik asit içerdiği için yüksek oranda nem sağlıyor. Cildin kırışıklıklarının dolgunlaşmasına ve sıkılaşmasını sağlayarak yepyeni bir cilt görünümü sağlıyor. Işıl ışıl parlayan bir cilt ile gençleşme sunuyor.

Collagen Vital Immunité, bağışıklığınızı güçlendirmeniz için doğal, saf içeriği ve %100 saf balık kolajeni olması özelliği ile cildin kolajen ağını ve bariyerini sağlamasında önemli bir rol oynuyor. Mevsim geçişlerinde grip, nezle, soğuk algınlığı ve beraberinde alerjik reaksiyonlara karşı güçlü bir destek sağlıyor. Sindirim sisteminin onarılmasına da destek oluyor.

Yaşlanma karşıtı, yenileyici içeriği ile sağlığınızı yeniden keşfedeceğiniz Collagen Vital kolajenleri temiz içeriği, Fransız teknolojisinin özel formülleri, çevreye duyarlılığı, kolajen dozunun yüksekliği, saf, korucuyu, katkı maddesi içermemesi, OMG bakımından zengin balıkların sadece derilerinden elde edilen %100 saf balık kolajeni içermesi gibi pek çok farklı özelliği bir arada sunuyor.