Yaşam İçin Sağlıklı Bir Işıltı…

L’Occitane tarafından hasadı yapılan çayır kraliçesi, beyaz dut ve C vitamini ile en iyi aydınlatıcı krem olarak konumlanan Reine Blanche kompleksini oluşturuyor. Çayır kraliçesi öyle sihirli bir bitki ki, içeriğinde doğal olarak bulunan salisik asit ile kendi yapraklarını da aydınlatıyor ve anti enflamutar özellikleriyle lokman hekim reçetelerinde bile yer alıyor.

loccitane

Reine Blanche Targeted Spot Care Duo

Koyu lekelerin görünümünü azaltmayı hedefleyen bu ikili, Reine Blanche Kompleks (Çayır Kraliçesi esansiyel yağı, Beyaz İris esansiyel yağı, Beyaz Dut esansiyel yağı), Vitamin C, Salisik Asit, Nane Esansiyel Yağı ve Meyan kökü içerir.

Meyan kökü ve nane kompleksi dış etkenlerden dolayı oluşan hassasiyeti azaltarak cildi sakinleştirir, koyu leke oluşmasına neden olan melaninin oluşumunu azaltır.

Cilt yüzeyindeki hücresel yenilenmeyi hızlandırır.

Doğal kökenli özlerle melaninlerin birikmesinin önüne geçerek, daha aydınlık ve eşit bir cilt dokusu elde edilmesini sağlar.

Day & Night (Gündüz gece) ikilisi beraber olarak kullanıldığında, leke karşıtı bir etki sağlar, gündüz kullanılan ürün koyu lekeleri aydınlatmak için etkili sonuçlar sunarken, gece ürünü hücresel yenilenmeyi tetikler ve yeni hücrelerin ön plana çıkmasını sağlar.

Reine Blanhce Targeted Spot Care Duo

Targeted Program Day 12 ml

Targeted Program Night 1.75 ml

Fiyat: 428 TL

 

Reine Blanche White Infusion Cream

Doğal bitki türevleri ve C vitamininden oluşan, Reine Blanche Kompleks içeren, Whitening Krem tam bir aydınlatıcı etki sağlamaya yardımcı olur. Düzenli kullanım sonucu, aşağıdaki konularda fayda sağlamaya yardım eder..

Cilt tonunu dengelemeye, cildi neme doyurarak su takviyesine ve cildi dış etkelnlerden korumaya yardımcı olur..

L’Occitane, bu çiçeğin kusursuz güzelliğinden ve essiz parlaklığından esinlenerek, daha eşit ve saydam bir cilt için REINE BLANCHE Illuminating Programını yarattı. Krem, canlandırıcı dokusuyla, cildi rahat, pürüzsüz ve nemli bırakarak, cilt tarafından kolayca emilir.

Reine Blanche White Infusion Cream 50 ml

Fiyat: 364 TL

 

Reine Blanche Whitening Serum

Reine Blanche White Infusion serum, aydınlatıcı özellikleri ile bilinen Provence’tan gelen Çayır kraliçesi esansiyel yağı ile zenginleştirilmiştir.

Düzenli kullanım sonucu, cildi neme doyurmaya, cilt tonunu aydınlatırken, cildin ışığı daha doğru yansıtmasına ve ciltteki koyu lekelerin azalmasına yardımcı olur.

Reine Blanche Whitening Serum 30 ml

Fiyat: 410 TL

 

Reine Blanche Eye Care and Mask

Doğal içeriklerden oluşan Reine Blanche Kompleks ile zenginleştirilmiş olan bu ince yapıdaki Eye Care & Mask, göz çevresini aydınlatırken içten gelen ışıltısını yenilemeye yardımcı olur.

Soğuturken aynı zamanda rahatlatan masaj yapan başlığı göz çevresini uyararak oluşan yorgun görünümü azaltmaya yardımcıdır. Reine Blanche aydınlatıcı göz kremi ile göz altı şişkinliğine ve koyu halkalara elveda demeye hazır olun!

Reine Blanche Eye Care and Mask 15 ml

Fiyat: 257 TL

 

Reine Blanche Temizleyiciler

Reine Blanche Illuminating Toner

Çayır Kraliçesi (Reines des Prés) esansiyel yağı içerikli bu losyon/tonik, cildin doğal ışıltısını ve şeffaflığını da tazeler. Aynı zamanda cilt bakımının ilk adımıdır. Susuzluğu giderir ve cildi bakımın sonraki aşamalarına hazırlar ve nem tutmasına yardımcı olur. Nazik formülü cildi aydınlatırken aynı zamanda cilt tonunu eşitler ve cildin yapısının düzenlenmesine destek olur. Düzenli kullanımda cilt yepyeni bir aydınlık kazanır.

Reine Blanche Illuminating Toner 200ml

Fiyat: 220 TL

 

Reine Blanche Illuminating Foam Cleanser

Çayır Kraliçesi (Reines des Prés) formüle edilen Illuminating Foaming Cleanser doğal bitki türevleriyle cildi aydınmasına ve canlanmasına yardımcıdır.

İpeksi ve kremsi yapısı köpüğe dönüşerek cildi kirlerden ve sebum fazlasından arındırır ve ciltteki makyaj kalıntılarını temizler. Bu ürün cildi temiz ve aydınlık bir görünüm için Reine Blanche’ın devam ürünlerine hazırlar. Düzenli kullanımda, cilt parlaklığını kazanarak doğal rengine kavuşur.
Reine Blanche Illuminating Foam Cleanser 200 ml

Fiyat: 159 TL

 

Reine Blanche Intense Illuminating Foam Cleanser

Bu aydınlatıcı köpük temizleyici, zengin ve kremsi dokusuyla ciltteki, tüm kirleri (sebum falzası, çevre kirliliği ve makyaj izleri) temizler. Aydınlatıcı aktif içerikleri sayesinde, cildin anında temizlenmesine ve aydınlanmasına yardımcı olur.

Reine Blanche Intense Illuminating Foam Cleanser 150ml

Fiyat: 200 TL

 

Haftalık Bakım & Maske ve Peeling

Reine Blanche Illuminating Scrub

Doğal içeriklerden oluşan Reine Blanche Kompleks ile zenginleştirilmiş olan bu scrub, tazeleyici, kremsi yapısıyla cildi nazikçe ölü derilerinizden arındırarak anında pürüzsüz, yumuşak ve aydınlık görünüm sağlamaya yardımcı olur. Cilt, temizlenmiş, ölü hücrelerden ve çevresel kirlerden ve kalıntılardan arınmış hale gelir. Cilt tonu eşitlenir, daha ışıltılı bir görünüm kazanır. Yazın oluşan güneş lekelerinin izlerini silmek için peeling, haftalık bakımınızın bir parçası olmalıdır. Reine Blanche aydınlatıcı yüz peelingini düzenli kullanımda cildinizdeki güneş lekelerin görünümünün azalmasına yardımcı olur.

Reine Blanche Illuminating Scrub 75 ml

Fiyat:199 TL

 

Reine Blanche Whitening Sleeping Mask

Reine Blanche Aydınlatıcı Maske canlandırıcı ve hafif formülü ile;

-Ciltteki güneş lekesi veya bunun gibi oluşan koyu lekelerin görünümünün azaltılmasına yardımcı olur.

-Cilt tonunu açarken, cildin eski berraklığına ve şeffaflığına kavuşmasını sağlama özelliğine sahiptir.

-Cildi kuvvetlendirme ve günlük tahriş edici etkenlerden kendisini korumasını sağlama özelliğine sahiptir.

-Stres ve kirlilik yüzünden oluşan hasarı gidererek cildi sakinleştirir.

-24 saat* boyunca cildi nemlendirme özelliği bulunur.

* 12 kadın üzerinde nem ölçüm aleti ile yapılan test sonuçlarına göre.

Reine Blanche Sleeping Mask 100 ml

Fiyat: 421 TL