Yargıcı İle Stilinize Konforlu Bir Dokunuş!

Her sezon dünyanın farklı noktalarından ilham alarak hazırladığı koleksiyonlarla yeni yolculuklara çıkaran YARGICI, 2024 Sonbahar/Kış Loungewear Koleksiyonu’nda yer alan polo yakalı sweatshirt ve kırışmayan yumuşak yapısına sahip jogger modelleri ile şehir hayatının rahatlığını ve konforunu bir arada hissettiriyor.

Her sezon genişleyen koleksiyonları ile bir yaşam biçimi sunan YARGICI, zarif tasarımlar ve konforlu kumaşlarla harmanlanarak hazırlanan koleksiyon gardırobunuzun vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. Hafif dokunuşlu kumaşlar, soğuk günlerde bile rahatlıkla giyebileceğiniz bir seçenek sunarken, şıklığınızı ön plana çıkarmanızı sağlıyor.

Bu özel koleksiyondaki polo yakalı sweatshirt ve dar paçalı jogger; pamuk içerikli kumaşlarıyla nefes alırken, özgün ve rahat tarzıyla dikkat çekiyor. Fermuar detaylı sweatshirt ve bağcık detaylı jogger kombini, stilinizin yanı sıra rahat giyim konseptini de bir araya getirerek fonksiyonel parçalar arasında olmaya aday. Mavi tonlarının hakim olduğu renk paleti ve kırışmayan yumuşak yapısıyla sweatshirt ve joggerlar, hem şehrin sokaklarında hem de ev stilinizde konforla uyum sağlayacak seçenekler sunuyor.

YARGICI 2024 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nu yakından görmek ve tarzınıza güç katmak için YARGICI mağazalarını ve www.yargici.com’u ziyaret edebilirsiniz.