YAKLAŞIN: İÇİNDE BRAD PITT BARINDIRAN AŞK DEDİKODUMUZ VAR

Uzun ilişkilerin hazin sonlarına aşina isim Brad Pitt, gönlünün kapılarını bu sefer hangi güzele açtı?

Los Angeles’ın işinde erbap hafiyelerinden aldığımız duyumlara göre yakışıklı Hollywood’un taze gözde bekarı Brad Pitt, İngiliz oyuncu Sienna Miller ile flörtleşme halinde.

bradpitt-sieannamiller

Geçtiğimiz gece “The Lost City of Z” isimli filmin galasın için bir araya gelen, film çıkışında da kalabalık bir arkadaş grubuyla bir restoranda yemek yediler. İkilinin gece boyunca çok keyifli vakit geçirdiği ve yalnızca birbirleriyle konuştukları gelen haberler arasında.

Boşanma aşamasında olan Pitt’in uzun süredir yüzünü güldüren ilk olayın bu samimi, birebir konuşma ve geçirdiği güzel vakit olduğu söyleniyor. Brad Pitt’in yüzünü güldüren her şeye saygımız sonsuz.

Sienna Miller’ın tayfasıysa, dedikoduların doğru olmadığını, restorana 25 kişiyle birlikte gidildiğini ve gece boyunca birçok kişi arasında birçok konuşma geçtiğini söyleyerek Brad Pitt ile Sienna Miller’ın konuşmasının flört olarak algılanmaması gerektiğini belirtti.

Geçtiğimiz Salı günü New York’ta, 3 yıl boyunca nişanlı kaldığı eski sevgilisi ve hala yakın arkadaşı olan Tom Sturridge ile görüntülenen Sienna Miller şimdilik sessizliğini koruyor.

sienna-miller-nişanlı