Wildride Bebek ve Çocuk Taşıyıcıları Şimdi Pop Corner’da

Wildride ile çocuğunuzla birlikte kaliteli zaman geçirmenin keyfini çıkarın!

Wildride Bebek ve Çocuk Taşıyıcıları Şimdi Pop Corner’da

Çocuklar dışarı çıkmayı ve kendi başlarına keşfetmeyi seviyorlar ancak bazen yolculuklarına devam etmeden önce desteğe ihtiyaç duyuyorlar. Sörf kayışından ilhamla yaratılan Wildride; sahilde oynarken, gezinirken veya günlük hayatımızda kaliteli zaman geçirirken hem ebeveyn hem de çocukların rahatını düşünerek tasarlandı. 

Dünyanın dört bir yanındaki genç ebeveynler ve ünlüler tarafından tercih edilen Wildride bebek ve çocuk taşıyıcıları, üstün tasarımıyla kültürler, kıtalar ve zaman dilimleri arasında genç ebeveynlerin yaşadığı evrensel bir sorunu ustalıkla çözüyor. Wildride, klasikleşen ön veya arka taşıyıcıların aksine çocuğunuzla göz göze etkileşime girebilmenizi ve aynı şeyi birlikte görebilmenizi sağlıyor.

Yeni yürümeye başlayan çocuklar için özenle tasarlanan taşıyıcılar, fizyoterapistler ve endüstriyel tasarımcılar tarafından kapsamlı bir şekilde test edilirken, 9 aylıktan 4 yaşa kadar maksimum 20 kilo taşıma kapasitesi ile  çocuklar için konfor ve güvenliği bir arada sunuyor. Wildride’ın patentli tasarımı, ebeveynlere hem şık tasarım hem de ergonomik ve rahat taşıma konforu sunuyor.

Wildride; Pop Corner mağazalarında ve www.popcorner.com.tr ‘de satışa sunuluyor.