Wellness Days İle Yaza Bodrum’da Zinde Bir Başlangıç Yapın, Kendinizi Yenileyin

Bahar güneşi yavaş yavaş yüzünü gösterirken, Bodrum Yarımadası’nın en büyüleyici koyu olan Cennet Koyu’nda bulunan Mandarin Oriental, Bodrum 27-30 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek Wellness Day etkinliği ile misafirlerinin yaz sezonuna yenilenmiş girebilmesi için ayrıcalıklı ve lüks bir deneyim sunuyor.

Cennet Koyu’nun eşsiz manzarası eşliğindeki sonsuzluk havuzları,barbekü köşeleri, asırlık zeytin ve çam ağaçlarının dantel gibi işlendiği kıyılarda, şiirsel akşamlara tanıklık etmek ve Akdeniz güneşinin huzurlu sıcaklığına kendilerini bırakmak isteyenlere geniş alternatifli konaklama paketleriyle hizmet veren Mandarin Oriental, Bodrum, tatilini unutulmaz bir deneyime dönüştürmek isteyenlerin öncelikli adresi olmaya Wellness Day etkinliğiyle de devam ediyor.

Wellness Days ile iyi yaşama davet

27-30 Nisan tarihlerinde Mandarin Oriental, Bodrum’da gerçekleşecek olan Wellness Days setkinliği, konularında uzman eğitmenler eşliğindeki özel yoga ve fitness çalışmaları ile birlikte dünyaca ünü markaların özel uygulamaları, iyi yaşam sohbetleri ve sağlıklı beslenme temalı özel büfe sunumlarıyla yenileyici ve arındırıcı bir şölene dönüşüyor.

Cennet Koyu’nda huzurun ve yenilenmenin keyfini çıkarın

Mandarin Oriental, Bodrum’un Wellness Days etkinliğini bütüncül bir deneyime dönüştürmek isteyenler için tasarlanmış ReEnergise ve ReNew paketleri gerçek bir inziva deneyimi sunuyor. “ReEnergise” günlük inziva paketi kişiye özel bir içerik sunmak üzere taze içerikli meyve suyu ikramı eşliğinde Beş Element anketiyle başlıyor. Program, dijital cihazların sık kullanımından kaynaklanan stresi, baskı ve gerginliği hafifletmek için, baş, gözler, boyun, omuzlar, eller ve ayaklara odaklanan Dijital Wellness Escape uygulamasını sunuyor. Kişisel fitness eğitmeni eşliğinde 45 dakikalık özel bir antrenman ile devam eden program, Cennet Koyu’nun eşsiz manzarasına hakim Blue Beach Club&Bar’da, Mandarin Oriental, Bodrum şefleri tarafından özenle tasarlanmış temizleyici bitki bazlı öğle yemeği ile devam ediyor.

Bu özel tek günlük programın kişisel bakım odaklı tasarlanmış ikinci opsionu “ReNew” paketi ise   yine taze içerikli meyve suyu ikramı eşliğinde Beş Element anketi ile başlayıp bu kez kapsamlı bir cilt konsültasyonunun ardından, vücudu tamamen gençleştirmek ve zihni canlandırmak için dünyanın önde gelen markalarından Biologique Recherche tarafından geliştirilen Anti-Aging Yüz Nemlendirici Tedavisi olarak tanımlanan Soin Restructurant Et Lissant’ uygulaması ile devam ediyor. Uygulanan özel bakımların ardından Cennet Koyu’nun muhteşem manzarasındaki Blue Beach Club  & Bar’ın özgün mutfağında hazırlanan öğle yemeği ile misafirler bütüncül bir yenilenmenin tadını çıkarıyor.

Cennet Koyu’nun güzelliğe açılan kapısı: The SPA at Mandarin Oriental, Bodrum

The SPA at Mandarin Oriental, Bodrum, “Wellness Days” etkinliğini sağlık ve güzelliğine önem veren ve yazdan önce yenilenmek isteyenler için çok özel bir deneyime ve olağanüstü bir yolculuğa dönüştürüyor. 2.700 metrekareye yayılan SPA; toplam 12 terapi odası, üç güzellik bakım odası, Ege Denizi manzaralı açık hava kabinleri, özel kese odalı lüks hamamlar, saunalar, buhar odaları ile kapalı ve açık yüzme havuzlarıyla benzersiz bir SPA deneyimi sunuyor.

Mandarin Oriental, Bodrum’da,  27-30 Nisan tarihleri arasında dört gün boyunca çok özel isimlerin eşliğinde gerçekleşecek yoga, meditasyon, nefes egzersizleri, fitness programları, iyi yaşam üzerine sohbetler ve tematik lezzet büfeleri ile adeta yaza hazırlık kampına dönüşen Wellness Days etkinliği kendini şımartmak ve özel hissetmek isteyenleri bekliyor.