We Are Paradoxx: Sağlıklı ve Canlı Saçların Anahtarı

Vegan içerikleriyle doğal ürünler yaratan We Are Paradoxx, Moisture serisiyle kuru saçlara nemlendirici ve canlandırıcı bakım sunuyor. 

We Are Paradoxx: Sağlıklı ve Canlı Saçların Anahtarı

We Are Paradoxx Moisture Shampoo

Moisture Shampoo, kuru, yıpranmış ve cansız saçlara yoğun nem takviyesi sunuyor. %98 doğal içerikli şampuan, argan yağı ve B, C ve E vitaminlerinin zengin karışımı sayesinde saçın temiz, pürüzsüz ve sağlıklı görünmesini sağlıyor. İçeriğindeki jojoba, yağlı bir his bırakmadan saçları nemlendiriyor. 

We Are Paradoxx Moisture Conditioner

Serinin doğal içeriklere sahip saç kremi Moisture Conditioner, saçların parlak, pürüzsüz ve yumuşak olmasını sağlıyor. Argan yağı saçın elastikiyetini arttırırken jojoba yağı saçların doğal yağını taklit ederek ihtiyacı olan nemi karşılıyor. 

We Are Paradoxx Hangover Hair Elixir

Saçları parlatan ve düzleştirme etkisi yaratan Moisture Hangover Hair Elixir, yıpranmış ve cansız saçları nemlendiriyor. Hem boyalı, hem de doğal saçlara eşsiz bakım yapan çok yönlü ürün, nemli veya kuru saça uygulanıyor. Elektriklenmeyi azaltıyor, saçları güçlendiriyor ve nem tutma kapasitesini arttırıyor. 

We Are Paradoxx Super Fuel Face, Hair + Body Oil

Super Fuel Face, Hair + Body Oil, %100 doğal kuru yağ uygulamasıyla yüz, vücut ve saçlara nemlendirici bakım yapıyor. Formülündeki maracuja, abyssinian ve argan yağları cildi ve saçı besleyip yumuşatırken çok sayıda vitamin ve antioksidan içeriği sayesinde koruyor ve onarıyor.