We Are Paradoxx Growth İle Sağlıklı Uzayan Saçlar

Saç konusundaki en büyük problemlerden biri olan saç dökülmesine etkin çözüm sağlayan We Are Paradoxx Growth serisi, yeni saç oluşumunu desteklerken daha dolgun ve güçlü saçlara kavuşmanızı sağlıyor. 

We Are Paradoxx Growth İle Dökülmeden Uzayan Sağlıklı Saçlar

We Are Paradoxx Growth serisi, saç bağlarını güçlendirmek için kafa derisini ve saç köklerini uyarıyor. Tescilli Trioplexx Teknolojisi ile güçlendirilen ve sağlıklı saç oluşumunu destekleyen seri, kırılmayı azaltıyor ve saçları dolgunlaştırıyor. 

We Are Paradoxx Growth Advanced Scalp Serum

Kafein, vegan keratin, biotin ve at kuyruğu özü gibi uyarıcı özlerle güçlendirilmiş We Are Paradoxx Growth Advanced Scalp Serum, saç kalınlığını %75’e kadar arttırırken tarama sonrası saç dökülmesini %50 oranında azaltıyor. Kırılmanın önüne geçen serum, saç tellerinin gücünü ve esnekliğini arttırıyor. 

Fiyat: 1.495 TL

We Are Paradoxx Growth Thickening Shampoo

Hacimli ve dolgun bir görünüm yaratan ve Advanced Scalp Serum’un etkisini destekleyen We Are Paradoxx Growth Thickening Shampoo, saçların sağlıklı uzaması için en uygun koşulları sağlarayarak derinlemesine temizliyor ve saç derisini besliyor. Saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olmak için biyotin, kafein ve ginseng karışımının yanı sıra vitamin ve yağ asitleri içeriyor. Formülündeki Argan yağı, saçı nemlendirirken biberiye yağı saç derisini yatıştırıyor. 

Fiyat: 890 TL

We Are Paradoxx Growth Thickening Conditioner

Seyrek ve zayıf saçları besleyen We Are Paradoxx Growth Thickening Conditioner, besleyici formülü ile saç tellerini güçlendirmeye yardımcı olurken saçların daha dolgun görünmesini sağlıyor. Biotin, İrlanda atkuyruğu bitki özü, vegan keratin, hiyalüronik asit, Hindistan cevizi yağı ve okaliptüs ile formüle edilen saç kremi, saç gövdesini kaplıyor, besliyor ve oluşabilecek hasarı önlüyor. Hindistan cevizi yağının saç tellerine nüfuz etmesiyle kırılma ve dökülmeyi engelleyen saç kremi, parlak, dolgun ve hacimli saçlar için ihtiyaç duyulan bakımı sağlıyor.

Fiyat: 990 TL