Watsons İle Ferah ve Taze Bir Yaz!

Yaz aylarının sıcak günleri geldiğinde, taze ve ferah kalmak herkesin en büyük arzusu oluyor. Watsons, anti-perspirant özelliği ile terlemeye ve ter kokusuna karşı 24 saate kadar etkili koruma sağlayan deodorantlarıyla tüm yaz yanınızda.

Watsons Shower Fresh Pudralı Sprey Deodorant 150 ml

Her kullanımda taze ve ferah hissetmenize destek olan Watsons Shower Fresh Pudralı Sprey Deodorant, sprey şeklindeki ambalajı ile kolay kullanım sunarken etkili kokusuyla da öne çıkıyor.  Günlük hayatınızın temposuna eşlik etmek için özel olarak tasarlanan Watsons Shower Fresh Pudralı Sprey Deodorant, ferahlık hissi sunan özel formülü ile gün boyu duş keyfini hissetmenize yardımcı oluyor. 

Watsons Ocean Comfort Pudrasız Sprey Deodorant 150 ml

Pudrasız içeriği ve hafif yapısı sayesinde okyanus ferahlığını teninize taşıyan Watsons Ocean Pudrasız Comfort Deodorant Sprey, kalıcı etkisiyle gün boyu ferah ve temiz hissetmenize yardımcı oluyor. 

Watsons Invisible Navy Men Sprey Deodorant 150 ml 

Watsons Invisible Navy Men Deodorant, içeriğindeki terleme önlemeye yönelik destekleyici bileşenleri sayesinde gün boyu temiz ve ferah bir his sunuyor. Cildinizin yapısına uyum sağlayan formülasyonu ile tahriş ve yıpranma gibi problemler yaşamanızın da önüne geçmeyi hedeflerken günün her anını taptaze geçirmenize yardımcı oluyor.

Watsons Classy Musk Pudrasız Sprey Deodorant 150 ml

Hafif yapısı ve kalıcı etkisiyle gün boyu tazelik hissi sunan Watsons Classy Musk Pudrasız Sprey Deodorant, koltuk altlarında meydana gelebilecek ter ve ter kokusuna karşı üstün bir koruma sağlıyor. Kadınlar için özel olarak geliştirilen sprey formülü ve içerisindeki çiçek özleri her ana ferahlık katıyor. Cilt üzerindeki etkisini 24 saat boyunca devam ettiriyor. 

Watsons Invisible Flower Sprey Deodorant 150 ml 

Gün boyu taptaze hissettiren özel formülüyle Watsons Invisible Flower Women Spray Deodorant, ciltte tahriş oluşturmayan özel yapısı ile teninizi gün boyu canlı ve ferah tutarken 24 saat kalıcılık etkisi ile çiçeksi kokularını gün boyu vücudunuza taşıyor.

Watsons, yaz mevsimini temiz ve ferah hissetmenize yardımcı olacak etkili ve hoş kokulu deodorantlarıyla en sıcak havalarda bile gün boyu ferahlığın keyfini yaşamaya davet ediyor!