Victoria’s Secret Yeni Yılı %60’a Varan İndirim İle Karşılıyor

Her yıl olduğu gibi bu sene de Victoria’s Secret 2024 yılına heyecanla beklenen %60’a varan indirimiyle merhaba diyor.

Victoria’s Secret Yeni Yılı %60’a Varan İndirim İle Karşılıyor

Sezonun en büyük indiriminde eşsiz fırsatlar sizi bekliyor! Sütyen, günlük/lüks külotlar, iç giyim, uyku giyimi, güzellik ürünleri, spor giyimi, aksesuarlar ve daha fazlasında geçerli olacak yüzlerce farklı ürün ve modelde %60’a varan indirim fırsatları 5 Ocak’ta Victoria’s Secret’ta başladı! 

İndirimli ürünleriyle gözlerimizi kamaştıracak Victoria’s Secret, yeni yıla hem inanılmaz fiyatlarla hem de birbirinden güzel ürünlerle başlangıç yapacaksınız. Victoria’s Secret’in muhteşem bir yıl geçirmenize doyamayacağınız kampanya detayları, heyecanınızı zirveye taşıyor!

Sütyenden iç giyime, aksesuarlardan güzellik ürünlerine kadar %60’a varan indirimli fiyatların yanı sıra, günlük külotlarda 3 adet 899 TL’den başlayan ve lüks külotlarda ise 2 adedi 999 TL’den başlayan fırsatlar Victoria’s Secret’ta sizleri bekliyor. Büyük indirim kampanyası elbette bunlarla sınırlı değil. Spor ve uyku giyimine kadar Net %40 indirimi sayesinde rahatlığı, hem uykunuzda hem günlük yaşamınızda hissedeceksiniz. Victoria’s Secret’ın sizi benzersiz yolculuklara götüren vücut bakım ürünleri arasında yer alan vücut spreyi ve losyonlarına ise 519 TL fiyatıyla sahip olabilirsiniz. 

Victoria’s Secret Büyük İndiriminde aşağdaki fırsatları mağazalarda bu uygulamaya keşfedin:

  • Sütyenlerde %60’a varan indirim
  • Günlük külotlar tek ürün 369TL, 3 adet 899TL, 5 adet 1399TL ve 7 adet 1699TL. 
  • Lüks külotlar tek ürün 579TL, 2 adet 999TL, 3 adet 1349TL ve 5 adet 1899TL 
  • Çanta ve Aksesuarlarda %40’a varan indirim 
  • Sprey ve Vücut Bakım ürünleri 519 TL  
  • Pink Giyim ve Uyku Giyiminde net %40 indirim
  • Pink Güzellik Ürünlerinde %40’a varan indirim

2024’e büyük indirimle giren Victoria’s Secret’ı takip edin, en yakın mağazaya uğrayın, www.victoriassecret.com.tr adresini ya da yepyeni Victoria’s Secret Türkiye mobil uygulamasını ziyaret ederek indirimli alışverişin keyfini çıkarın!