Victoria’s Secret Yazı %60’a Varan İndirimle Karşılıyor!

Her yıl olduğu gibi bu sene de Victoria’s Secret yaza heyecanla beklenen %60’a varan sezonun en büyük indirimiyle merhaba diyor.

Sezonun en büyük indiriminde eşsiz fırsatlar sizi bekliyor! Sütyen, günlük/lüks külotlar, iç giyim, uyku giyimi, güzellik ürünleri, spor giyimi, aksesuarlar ve daha fazlasında geçerli olacak yüzlerce farklı ürün ve modelde %60’a varan indirim fırsatları 7 Haziran’da Victoria’s Secret’ta başlıyor!  

İndirimli ürünleriyle gözlerimizi kamaştıracak Victoria’s Secret sayesinde yaza hem inanılmaz fiyatlarla hem de birbirinden güzel ürünlerle başlangıç yapacaksınız. Victoria’s Secret’in muhteşem bir yaz geçirmenize doyamayacağınız kampanya detayları, heyecanınızı zirveye taşıyacak! 

Sütyenden iç giyime, aksesuarlardan güzellik ürünlerine kadar %60’a varan indirimli fiyatların yanı sıra, günlük külotlarda 3 adet 1.000 TL’den başlayan ve lüks külotlarda ise 3 adedi 1.500 TL’den başlayan fırsatlar Victoria’s Secret’ta sizleri bekliyor. Büyük indirim kampanyası elbette bunlarla sınırlı değil. Spor ve uyku giyiminde net %40 indirimi sayesinde rahatlığı, hem uykunuzda hem günlük yaşamınızda hissedeceksiniz. Victoria’s Secret’ın sizi benzersiz yolculuklara götüren vücut bakım ürünleri arasında yer alan vücut spreyi ve losyonlarına ise %40’a varan indirimlerle sahip olabilirsiniz.  

Victoria’s Secret büyük indiriminde yer alan aşağıdaki fırsatları keşfetme zamanı! 

  • Sütyenlerde, güzellik ürünlerinde, çanta ve aksesuarlarda %60’a varan indirim
  • Günlük Külotlar 3 adet 1.000 TL ve 5 adet 1.500 TL 
  • Lüks Külotlar 3 adet 1.500 TL ve 5 adet 2.000TL 
  • Uyku ve spor giyiminde Net %40 
  • Vücut bakım ürünlerinde %40’a varan indirim fırsatlarını kaçırmayın! 
  • Sprey ve Vücut Bakım ürünleri 519 TL  
  • Pink Uyku & Giyim Ürünlerinde Net %40 indirim
  • Pink Güzellik Ürünlerinde %40’a varan indirim

Yaza bomba gibi bir indirimle giren Victoria’s Secret’ı takip edin, en yakın mağazaya uğrayın, www.victoriassecret.com.tr adresini ya da yepyeni Victoria’s Secret Türkiye mobil uygulamasını ziyaret ederek indirimli alışverişin keyfini çıkarın!