Victoria’s Secret The Land Of Legends Antalya Mağazası Açılışına Geri Sayım Başladı!

Victoria’s Secret’ın ikonik imza kokuları, iç giyim, uyku giyimi, vücut bakım ürünleri, aksesuarları ve PINK koleksiyonları, The Land of Legends Antalya’da sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Victoria’s Secret dünyadaki en büyük perakendecilerden biri olarak modadan ilham alan modern koleksiyonları, imza sütyenleri, külotları, iç giyim, uyku giyim ürünleri, ödüllü parfümleri ve sevilen vücut bakım ürünlerinin yer aldığı büyük konsept mağazalarına bir yenisini daha ekleyerek Türkiye’de 17. mağaza açılışını The Land of Legends’da gerçekleştirecek.  

The Land of Legends Victoria’s Secret mağazası, Antalya şehrinde açılan ilk mağaza ve Victoria’s Secret’ın en yeni mimari dizayna sahip ‘Store of the Future’ konsepti ile Türkiye’de açılan ilk mağaza olma özelliği taşıyacak. 

Eğlence, adrenalin ve heyecanın efsanevi adresi The Land of Legends’da 4 Temmuz Salı gününden itibaren, Victoria’s Secret imza renklerinden oluşan şık dekorasyonuyla hizmet vermeye başlayacak. The Land of Legends’ın alışveriş merkezinin kalbinde moda severlerle buluşacak olan Victoria’s Secret mağazasının ürün gamında; Victoria’s Secret ve PINK koleksiyonu yer alacak.