Victoria’s Secret Love Cloud bulutlardan ilham aldı

Rahatlığı Bambaşka Bir Boyuta Taşıyan Victoria’s Secret Love Cloud Koleksiyonu ile Kendinizi Bulutlar Kadar Hafif Hissedeceksiniz.

Victoria’s Secret sütyen ve külotlarıyla tamamıyla konfora odaklanan yeni koleksiyonu “Love Cloud” tanıtımını birbirinden farklı yaşlarda, kültürlerde, mesleklerde on sekiz farklı kadın ile yaparak Victoria’s Secret’ın tüm kadınları kucaklama, kutlama ve her zaman destekleme konusundaki kararlılığına dikkat çekiyor. Bu yepyeni koleksiyon Victoria’s Secret’ın tüm kadınları destekleyen vizyonunu ortaya koyan dönüm noktalarından biri.

Victoria’s Secret’ın yeni Love Cloud koleksiyonu, adeta bulut hafifliğinde bir ped ve yumuşacık kumaşı ile sofistike konfor için yeni bir standart belirliyor. Bulutların hafifliğinden ilham alan bu koleksiyonda, pürüzsüz görünüm sunan şık tasarımın yanı sıra vücudunuza tam uyum sağlaması ve tüm gün rahatlık sunması için ayarlanabilir askılar bulunuyor.

Victoria’s Secret’ın şimdiye kadarki en sevilen koleksiyonlarından favori özellikleri toparlayarak bir koleksiyonda birleştirdiği Love Cloud koleksiyonu, giydiğiniz en rahat iç giyim parçaları olacak. Bulut gibi yumuşak bir kumaş, pürüzsüz arka ve yan bantlar, tamamen ayarlanabilir askılar ve imzamız olan altın V aksesuarı ile bu konforlu koleksiyon, sütyenlerde 32-A’dan 38-DDD’ye kadar külotlarda ise XS’den XXL’ye kadar geniş beden aralığı ile herkesi tıpkı bir bulutun üstünde uzun bir yolculuğa çıkmış gibi konforlu hissettirecek. Bir kere denediğinizde daha önce Love Cloud olmadan nasıl giyindiğinizi merak edeceksiniz…