Vichy Yenilenen Collagen Specialist’i Seda Bakan ile Tanıttı

Cilt ihtiyaçlarına uygun uzman ürünleriyle etkili çözümler üreten Vichy, formülü yenilenen Vichy Liftactiv Collagen Specialist’i başarılı oyuncu Seda Bakan’ın katılımıyla düzenlenen lansmanda tanıttı. Etiler Villa Emma’da gerçekleşen lansman buluşmasının moderatörlüğünü Mert Vidinli üstlendi.

Lansmana, Seda Bakan’ın yanı sıra L’Oréal Türkiye Aktif Kozmetik Genel Müdürü ve Ülke Etik Temsilcisi Sinem Saraçer Turanlı, L’Oréal Türkiye Vichy Pazarlama Müdürü Simge Döngel, Burcu Şendir, Carolina Almozlino, Dilek Arslan Dilber, Neva Dürüst, Nil Ertürk, Nil Ninat, Elisabeth Mos, Aslıhan Doğan Turan, Yasemin Şefkatli,  Gizem Hatipoğlu, Cemre Kemer Medina, Meriç Küçük, Rüya Büyüktetik, Selin Yağcıoğlu, Ece Tuncel ve çok sayıda ünlü isimde katıldı. Formülü yenilenen ve ciltte 3 kat daha fazla kolajen üretimi sağlayan Vichy Liftactiv Collagen Specialist yaşlanma karşıtı bakım kremi, katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Etkinlikte, Vichy’nin Seda Bakan iş birliğiyle hazırladığı video filmi de ilk kez konuklara gösterildi.

Vichy’nin yenilenen ürünü Liftactiv Collagen Specialist Yaşlanma Karşıtı Krem, ünlü isimlerin katıldığı lansmanda tanıtıldı. Mert Vidinli’nin moderatörlüğünü yaptığı etkinlikte konuklar, cilt bakımı ve yenilenen ürüne ilişkin keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

L’Oréal Türkiye Aktif Kozmetik Genel Müdürü ve Ülke Etik Temsilcisi Sinem Saraçer Turanlı ve L’Oréal Türkiye Vichy Pazarlama Müdürü Simge Döngel, Vichy’nin cilt bakımına bakışını ve formülü yenilenen Liftactiv Collagen Specialist’in özelliklerini katılımcılarla paylaştı. L’Oréal Türkiye Vichy Pazarlama Müdürü Simge Döngel cilt yaşlanmasına karşı atılması gereken adımlar ve en etkili içeriklerle ilgili bilgi verirken, Seda Bakan da cildine uyguladığı yaşlanma karşıtı bakım ritüelleri ile yenilenen Collagen Specialist’e ilişkin deneyimlerini aktardı. Konuklar, Vichy’nin Seda Bakan ile hazırladığı videoyu da ilk kez izleme fırsatı buldu.

“Kullandıktan sonra ne kadar etkili olduğunu görünce gerçekten şaşırıyorsunuz”

Vichy gibi ürünlerine güvendiği ve severek kullandığı bir marka ile cilt bakım tutkunlarına ulaşıyor olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Seda Bakan, “Ben cilt sağlığına herkes gibi çok önem veririm. Sağlıkla ışıldayan bir cilt görünümü için doğal içeriklerden oluşan güçlü ve etkili formüller kullanmak büyük önem taşıyor. Vichy de bunu bize tam anlamıyla sağlıyor. Bundan dolayı Vichy ile iş birliği yapmak benim için çok değerli. İş birliğimiz kapsamında, çekimleri sırasında çok keyif aldığım bir de video hazırladık. İzlerken bir kez daha çok beğendim. Liftactiv Collagen Specialist’i tüm kadınlara yürekten tavsiye ediyorum. Kırışıklık görünümünü azaltıyor, cilt tonumu eşitliyor, cildimi daha sıkı ve pürüzsüz hale getiriyor. Uzun zamandır en etkilendiğim ürünlerden biri diyebilirim. Liftactiv Collagen Specialist çok tercih edilen bir ürün fakat kullandıktan sonra ne kadar etkili olduğunu görünce gerçekten şaşırıyorsunuz. Kullanımı kolay, etkisi güçlü… Bir yaşlılık karşıtı kremden alabileceğiniz maksimum etkiyi sunuyor” dedi.

“Liftactiv Collagen Specialist eskiye kıyasla 3 kat daha etkili”

L’Oréal Türkiye Aktif Kozmetik Genel Müdürü ve Ülke Etik Temsilcisi Sinem Saraçer Turanlı, “Avrupa’nın 1 numaralı yaşlanma karşıtı bakım markası olan Vichy Dünya çağında 50.000 Dermatolog tarafından öneriliyor ve kadınlara hayatlarının her anında temiz içeriklerle dermatolojik çözümler sunuyor. Şimdi bir adım daha atıyor ve Liftactiv Collagen Specialist Yaşlanma Karşıtı Krem’in yenilenen formülüyle daha da sıkı görünen bir cildin kapısını aralıyoruz. Gerçekten cilt bakımında fark yaratan bir ürün ve bu yeni ürünü kullanıcılarımızla buluşturmanın heyecanı içerisindeyiz. Kremimiz, 25 yaşından itibaren ciltte görülen kolajen kaybı sebebiyle oluşan yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. 3 kat daha fazla Pro-Kolajen Peptid ile konsantre edilmiş yeni formüle sahip Collagen Specialist Yaşlanma Karşıtı Krem, ciltte 3 kat daha fazla kolajen üretimi sağlıyor. Liftactiv Collagen Specialist için kısaca; eskiye kıyasla 3 kat daha etkili diyebiliriz ki bu da ürünün ne derece etkili olduğunu göz önüne seriyor” dedi.

“Deneyenlerin %96’sında kırışıklık görünümünde azalma ve %77’sinde daha sıkı hissedilen bir cilt görüldü”

L’Oréal Türkiye Vichy Pazarlama Müdürü Simge Döngel, Liftactiv Collagen Specialist Yaşlanma Karşıtı Krem, yenilenen formül ve güçlü etki sunuyor. Collagen Specialist Yaşlanma Karşıtı Krem; Pro-Kolajen Peptidler, Cg Vitamini, Niasinamid ve Vichy Volkanik Suyu içeren formülüyle kırışıklıkların görünümünü azaltıyor, cilt tonunu eşitliyor, cilt daha elastik ve pürüzsüz hissediliyor. Deneyenlerin %96’sında kırışıklık görünümünde azalma ve %77’sinde daha sıkı hissedilen bir cilt görüldü.Liftactiv Collagen Specialist’i kullananlar, cildinde 3 kat daha fazla kolajene merhaba diyor. İşte bu yüzden Collagen Specialist’in yenilenen formülünü cilt bakımı tutkunları ile buluşturmak için sevgili Seda Bakan ile de keyifli bir iş birliğine imza attık ve herkesin merak ettiği ‘Cildimin kolajenini nasıl desteklerim?’ sorusuna yanıt verdiğimiz bir video hazırladık” dedi.

Yenilenen Liftactiv Collagen Specialist Yaşlanma Karşıtı Krem ile sıkı görünen bir cilt

Avrupa’nın 1 numaralı yaşlanma karşıtı bakım markası* Vichy, Liftactiv Collagen Specialist Yaşlanma Karşıtı Krem’in yenilenen formülüyle daha sıkı görünen bir cildin anahtarını veriyor. 25 yaşından itibaren ciltte görülen kolajen kaybı sebebiyle oluşan yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. 3 kat daha fazla Pro-Kolajen Peptid ile konsantre edilmiş yeni formüle sahip Collagen Specialist Yaşlanma Karşıtı Krem, ciltte 3 kat daha fazla kolajen üretimi sağlıyor**.

Collagen Specialist Yaşlanma Karşıtı Krem; Pro-Kolajen Peptidler, Cg Vitamini, Niasinamid ve Vichy Volkanik Suyu içeren formülüyle kırışıklıkların görünümünü azaltıyor, cilt tonunu eşitliyor, cilt daha elastik ve pürüzsüz hissediliyor. Deneyenlerin %96’sında kırışıklık görünümünde azalma*** ve %77’sinde daha sıkı hissedilen bir cilt**** görüldü.

*Aralık 2021 tarihli IQVIA araştırma raporu sonuçları esas alınmıştır.

**In vitro test

***Klinik çalışma, 58 kadın, 8 hafta

****Tüketici testi, 90 kadın, 8 hafta