Velavit Yeni Takviyesi Edici Gıdası Viva DetX’i Tanıttı

Sağlıklı ve dengeli bir yaşamın kapılarını aralayan Velavit, muhteşem bir lansman ile yeni ürünü “Velavit Viva DetX”i tanıttı. Mert Vidinli’nin ev sahipliğinde, Boop Kuruçeşme’de gerçekleşen etkinlik, cemiyet ve influencer dünyasından birçok seçkin simayı bir araya getirdi.

Dr. Ayşegül Çoruhlu’nun rehberliğinde, keyifli bir sohbet ortamında ürünün içeriği ve faydaları incelendi. Çoruhlu, “Her zaman ve ileri yaşta formu korumak, zayıflamanın bir sorun olmaması için bu ürün çıktı. Bu bir metabolizmayı gençliğe döndürme olayıdır.” dedi. Ürünün sindirime yardımcı olma ve yağ yakma etkisi üzerine vurgu yaparak, günlük kullanıma uygun olduğunu ve her yaş grubuna hitap ettiğini belirtti.

Etkinlik, Tuğçe Postoğlu, Begüm Özer, İdil Yazar, Ece Vahapoğlu, Didem Uzel, Mihre Mutlu, Burcu Şendir, Ayşe Burcu Kaya, Rüya Büyüktetik, Eda Güzelcik gibi isimlerin katılımıyla renklendi. Katılımcılar, ürünü deneyimleme fırsatı bulurken sağlıklı yaşam pratiğine dair değerli bilgiler edindiler. Etkinlik, sağlıklı ve lezzetli ikramları ile de katılımcılardan tam not aldı.

Doğanın Özleri ile Güçlenin!

Velavit Viva DetX, devedikeni, karahindiba, ananas, zencefil, ayı üzümü, maydanoz ve mısır püskülü gibi doğal içerikleriyle vücudunuzu arındırmaya ve detoks yapmaya yardımcı olur. Bu özel formül, ödem atılımını destekleyerek hafiflik sağlarken, toksin atılımını hızlandırır. Detoksifikasyonu destekleyen bu benzersiz takviye edici gıda, içeriğindeki doğal ve etkili bileşenlerle vücudunuzu arındırmanın en doğal yolunu sunar.

Detoksun Gücü Her Yaşta!

Velavit Viva DetX, doğal içeriğiyle vücudu detoksa davet eden bir takviye edici gıdadır. İçindeki devedikeni, karahindiba, ananas, zencefil, ayı üzümü, maydanoz ve mısır püskülü ile 11 yaş ve üzeri detoks arayışındaki bireyler için idealdir. Antioksidan ve antienflamatuar etkisiyle hücrelere koruma sunar.