Vakko Patisserie’den Kışa Özel Lezzetler

Vakko Patisserie kış mevsimine özel olarak sunduğu ve Fransız şeflerin usta ellerinde hayat bulan reçeteleriyle menüsünde yenilikler yaptı. Eklenen yeni lezzetler arasında yerini alan Banana Brownie Chocolat, Cheese Cake Citron, St.Honore Chocolat, Snickers ve 5K Coco Pistache tatlıları buluşmaların favorisi olmaya aday.

Eşsiz Vakko deneyiminin en lezzetli halini sunan Vakko Patisserie, kışa özel tatlı menüsüne lezzetler ekledi. Vakko Patisserie’nin lezzet yolculuğuna çıkaran yeni tatlı seçenekleri özel reçeteleriyle çay ve kahve sohbetlerinin vazgeçilmez eşlikçisi oluyor.  

Kış menüsünde yapılan yenilikler sonucunda  için tüm Vakko L’Atelier mağazalarında beş yeni patisserie lezzeti Vakko Dost’larının beğenisine sunuldu. Eklenen yeni lezzetler arasında yoğun çikolatası ve muz aroması ile damaklarda iz bırakan Brownie Banana Chocolat, badem notaları ile zenginleştirilmiş tart hamurunun ferah limon ile muhteşem uyumu ile hazırlanan Cheese Cake Citron, yoğun çikolatanın badem ile buluşması ile zenginleştirilmiş tart hamurunun üzerindeki çıtır bir hamur ile bir araya gelerek yaratılan St. Honore Chocolat ise zarif Fransız pastacılığının benzersiz lezzetini yansıtıyor. Klasik yer fıstıklı, karamelli snickers lezzetindeki Vakko dokunuşu ile yaratılan Snickers ve hindistan cevizi, beyaz çikolata ve Antep fıstığının ahenkli birleşimiyle yaratılan pasta 5K Coco Pistache yer alıyor.

Vakko Patisserie’nin yeni kış lezzetlerini Vakko L’Atelier mağazalarda deneyimlenebilir ve diğer tüm lezzetleri https://www.vakkolatelier.com/ adresinden keşfedebilirsiniz.