URBAN Care Style Guide Serisi ile Sınırsız Saçların Gücünü Keşfet

URBAN Care’in sınırsız saçlar için şekillendirici bakım sunan serisi Style Guide ile bukleli, hacimli, düz, doğal veya örgülü!

URBAN Care Style Guide saç bakım köpükleri Iconic Curl ve Elastic Curl tüm gün formunu koruyan hacimli ve göz kamaştıran bukleler yaratırken UV filtresi ile aynı zamanda saçları ısı işlemlerine karşı koruyarak bakım yapar.

Denizden çıkmışçasına doğal dalgalar : Sea Salt – Deniz Tuzu Saç Spreyi ve Saç Köpüğü

Style Guide serisinin en sevilenlerinden deniz tuzu sprey ve köpük, denizden çıkmış gibi doğal dalgalar sunar. Dilerseniz sprey; dilerseniz köpük formu ile saçları sertleştirmeden hacimli görünümün gün boyu kalıcı olmasını sağlar. UV filtresi ile aynı zamanda saçları ısı işlemlerine karşı koruyarak bakım yapar.

Saç Spreyleri ile CLEAN GIRL saç modelleri

STYLE GUIDE serisi saç spreylerinin dilerseniz gazlı, dilerseniz gazsız formu ile tüm gün göz kamaştıran kusursuz topuz, örgü vb. saç modellerini yaratabilirsiniz. Saçta yapışkan, yağlı görünüm yaratmadan saçı kabarmadan, elektriklenmeden kusursuz göstermeye yardımcı saç spreyleri aynı zamanda saçları ısı işlemlerine karşı koruyarak bakımını sağlar.