KİŞİSEL ANTRENMAN STÜDYOSU FITINTIME İLE YAZA FİT VE SELÜLİTSİZ GİRMEK HALA MÜMKÜN!

Fitntime 20 Nisan- 20 Mayıs tarihleri arasında yepyeni bir kampanyayı satışa sunuyor. Satın alındığı tarihten itibaren 15 haftada 15 antrenmanı bitirenlere  formlarını korumak için 5 antrenman daha hediye ediyor. Siz de yaza fit ve selülitsiz girmek istiyorsanız www.fitintime.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. 

deniz-akkaya

Odağına en gelişmiş fitness teknolojisini yerleştiren fitintime, kişiye özel sunduğu benzersiz egzersiz sistemiyle hedeflediğiniz sonuçlara ulaşmanızı haftada 1 gün ve sadece 25 dakikada başarıyor ‘’En kısa sürede en etkili sonuç’’ mottosu ile hareket eden fitintime, yaza sayılı günler kala stüdyolarına davet ediyor. Ünlüler tarafından da sıklıkla tercih edilen fitintime, sizi diğer tüm alternatifler ile geç kaldığınızı düşündüğünüz plaj vücuduna en kestirme yoldan ulaştırıyor.

fitntime yaza fit ve selülitsiz girmek isteyenler için 20 Nisan- 20 Mayıs tarihleri arasında yepyeni bir kampanyayı satışa sunuyor. Satın alındığı tarihten itibaren 15 haftada 15 antrenmanı bitiren herkese 5 antrenman hediye ediyor. Kredi kartına 6 taksit imkanı ile 1190 TL’ye satın alınabilecek antrenman paketi için tek yapmanız gereken www.fitintime.com.tr adresinden size en yakın stüdyoyu bulmak ve randevu almak.

fitinime’da yapılan teknolojik ve kişiye özel egzersizler, kısa sürede kas kazanımı ile birlikte hızlı yağ yakımı sağlıyor. EMS(Elektiriksel Kas Uyarımı) teknolojisi ile; kilo verme, sıkılaşma, selülit  görünümünde gözle görülür azalma ve daha fit bir görünüme kavuşmanızı sağlayan bu benzersiz egzersiz sistemiyle tanışmadıysan bu fırsatı kaçırma.

Ayrıntılı bilgi edinmek, ücretisiz demo dersi almak ve  bu teknolojik egzersizi deneyimlemek için www.fitintime.com.tr adresini ziyaret etmeniz yeterli.