TÜLİN ŞAHİN ARTIK BİR VICTORIA’S SECRET MELEĞİ

TÜLİN ŞAHİN VICTORIA’S SECRET 2017 PODYUMUNDA YÜRÜYECEK

Tülin Şahin artık bir melek! Deneyimli model, Victoria’s Secret’in 29 Kasım’da Çin’de düzenleyeceği defilede boy gösterecek. Tülin Şahin şimdiye kadar pembe halıda yürüyen ilk Türkiyeli model olacak. Heyecanını sosyal medya hesabından paylaşan Tülin Şahin’e Victoria’s Secret kanatlarının çok yakışacağına eminiz.

Bütün bir yıl heyecanla beklenen, 190’dan fazla ülkede yayınlanacak olan Victoria’s Secret defilesi Türkiye’de yılbaşı gecesi TLC kanalından izlenebilecek.

 

 

 

OMG #China ?? #shanghai thank you ?? ? didnt knew or wouldnt even imagine all these fans I have here ???????? thanks to each one of you who came and expressed their love and admire thanks for this unconditional love ❤️ ?? Cant wait to be back here again ? #victoriassecret #victoriassecretfashionshow2017 Inanamiyorum sana #Çin ?? #Shanghai ??aklımın ucundan geçmezdi burda bu kadar sevenim olduğunu görmek. Evet 10 yıl önce ilk defa billboard larımın lansmanını yapmak için geldiğimde de aynı ilgi vardı fakat bu sefer daha da arttığını gördüm ??? Kaç gündür burda ve özellikle bu akşam koşulsuz sevgilerini,hayranlıklarını dile getirenelere çok çok teşekkür ediyorum. Bu gece sanırım 1 milyon kişi ??? ile selfie çektirdim ??

Tülin Şahin (@tulinsahinofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()