Trendyolmilla Woman X Elseve Dream Long By Deniz Marşan Koleksiyonu İle Bu Yaz Hem Saçlarında Hem De Tarzında #Gitgidebildiğinkadar!

Deniz Marşan’ın genç, dinamik ve sınır tanımayan stili, Elseve Dream Long ve Trendyolmilla Woman ile buluştu. Yeni Elseve Dream Long Uzun Saç Bakım serisi, “hayallerinde ve saçlarında sınır tanıma; kendi yolunda #gitgidebildiginkadar” mottosundan yola çıkarak, Deniz Marşan ve üç tasarım öğrencisi ile bir araya geldi. 

L’oreal Paris Elseve yıllardır ürünleri ve saç bakım uzmanlığı ile saç bakım trendlerine yön vermeye devam ediyor. 2019’un yeni lansmanı L’oreal Paris Elseve Dream Long, dipten uca beslenen, sağlıklı uzun saçları hayal olmaktan çıkarıyor. Sen de uzun saç hayallerinde #gitgidebildiginkadar!

Sınır tanımayan ve güçlü ruhunu Deniz Marşan’ın stili ve tarzı ile birleştiren dinamik, cool ve hayal gibi “Dream Long – Colour Tribes” Koleksiyonu, Trendyolmilla Woman işbirliği ile hayat buldu. Her zaman sınırları zorlayan, hayallerinin peşinden giden, dinamik ve güçlü kadınların ruhunu yansıtan koleksiyon, bu yaz stil trendini baştan tanımlayacak. 

Renklerin & Desenlerin Uyumu: Dinamik ve Cool Dream Long Color Tribes Koleksiyonu 

Deniz Marşan’ın genç, dinamik ve sınır tanımayan stili, Elseve Dream Long ve Trendyolmilla Woman ile buluştu. Yeni Elseve Dream Long Uzun Saç Bakım serisi, “hayallerinde ve saçlarında sınır tanıma; kendi yolunda #gitgidebildiginkadar” mottosundan yola çıkarak, Deniz Marşan ve kendi hayallerinin peşinden giden tasarım öğrencileri Merve Hamamcı, Ceni Gülnihal ve Rebeka Koenka ile bir araya geldi. Desenin, rengin ve stillin tekrar yorumlandığı “Dream Long Colour Tribes” Koleksiyonu, bu yaza damga vuracak şekilde tasarlandı. Kızların hiçbir hayalinde sınır olmadığını gösteren koleksiyonda, Deniz Marşan’ın yanı sıra ona tasarım sürecinde destek veren tasarım öğrencilerinin imzası da yer alıyor. 

“Dream Long Color Tribes” Koleksiyonu, cool mottolu tişörtlerden tribal elbiselere, sezonun pantonesi mercanın canlandırdığı plaj kıyafetlerinden takılara kadar bu yaz stil trendini yeniden tanımlayacak. Ürünler sadece Trendyol’da satışa sunulurken; hayallerinin peşinden giden kızları sınırsız ve renkli bir dünya ile buluşturacak. 

Tarzını yansıtırken, saçlarında da sınır tanıma! 

Bitkisel keratin, hint yağı ve vitaminlerle zenginleştirilmiş formülü ile saçlarınızı dipten uca kadar derinlemesine beslerken kırık uçlarını da onararak son 3 cm’sini bile kurtarmanızı sağlayan ve uzun saçı hayal olmaktan çıkaran L’Oréal Paris Elseve Dream Long, Deniz Marşan ile yaptığı işbirliği ile hayallerinden vazgeçmeden ‘Git Gidebildiğin Kadar’ diyor.