Totzee ile Tanışın, Kaliteye Dokunun  

Totzee ailesi, bebeklerinizin konforunu ve sağlığını her şeyin üzerinde tutuyor. Doğal kumaşlardan üretilen giysileriyle, onların ilk günlerinden itibaren yanlarında olmak, güvenli ve şık bir dünya sunmak isteyen Totzee, sizi de bu özel koleksiyonun bir parçası olmaya ve bebekleriniz için en iyisini seçmeye davet ediyor.

Totzee ile Tanışın, Kaliteye Dokunun  

Mon petit bebe FW 24  

Petite Knit koleksiyonu, müslin ve keten gibi doğal kumaşlardan üretilerek bebeğiniz için nefes alan bir doku oluşturuyor.  

Müslin ve Ketenin Hafif Dokunuşu  

Koleksiyonda, müslin tulumlar, keten pantolon ve gömlekler dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanım sunarken, ketenin doğal serinliği sayesinde her mevsim bebeğinizin cildinin nefes almasına olanak tanır.  

Bebeklere Hareket alanı açmak ilk hedef

Geniş kesim tulumlar, aktif bebekler için mükemmel bir seçenek…. Elastik bel bandına sahip pantolon ve şortlar ise kolay giyilebiliyor. Pastel tonlardaki gömlekler, özel günler için şıklık katarken, günlük kullanım için harika bir alternatif oluşturmuş…

Oyun Zamanı: Amigurumi Çıngırak Uyku Arkadaşları

Bebeğinizin hem oyun arkadaşı hem de uyku dostu olacak amigurumi çıngırak uyku arkadaşları, el yapımı ve tamamen doğal malzemelerden üretilmiş. Çeşitli hayvan figürleriyle bebeğinizin ilgisini çekecek bu sevimli oyuncaklar, aynı zamanda onların motor becerilerinin gelişimine de katkıda bulunuyor.  

Totzee ile Tanışın, Kaliteye Dokunun  

Totzee, bebeklerin doğal güzelliğini ve konforunu ön planda tutan tasarımlarıyla sizleri bekliyor. Bebek giyiminde doğallık ve şıklığı bir arada arayan aileler için ideal bir tercih. Bebeklerinizin her anını Totzee ile özel kılın.