The Purest Solutions’a Üç Ödül Birden!

Watsons Türkiye tarafından bu yıl 10. kez düzenlenen geleneksel Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin “en iyileri” belirlendi. The Purest Solutions bu yıl aday olduğu 3 kategoride de ödüllerle taçlandırıldı. En İyi Serum kategorisinde The Purest Solutions Aydınlatıcı Vitamin C Serumu, Yılın En İyi Ürünü kategorisi ve Yılın En İyi Dermo-Kozmetik kategorisinde ise The Purest Solutions Enzim Toz Peeling ödüllere layik görüldü…

Geçtiğimiz sene yaklaşık 2,5 milyon oy ile yılın en iyi ürünlerinin belirlendiği Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nin 10. Yılında ödüller sahiplerini buldu. Raffles İstanbul’da gerçekleşen törende makyaj, cilt bakımı, saç bakımı ve kişisel bakım gibi 26 farklı kategoride 141 aday ürün yılın en iyisi olmak için kıyasıya yarıştılar. Yılın En İyi Serum kategorisinde son dönemin en popüler cilt bakım ürünü olan The Purest Solutions Aydınlatıcı Vitamin C Serumu ödülü göğüsleyen ürün oldu. Hem Yılın En İyi Ödülü kategorisinde hemde En İyi Dermo-Kozmetikkategorisinde çıktığı ilk günden beri kullanıcılarından tam not olan The Purest Solutions Enzim Toz Peelingödülleri almaya hak kazandı.

The Purest Solutions Marka Müdürü Nurdan Duygu Yıldırım: “The Purest Solutions olarak kullanıcılarımıza bizi bu üç ödüle layık gördükleri için sonsuz teşekkür ederiz. Geçen sene olduğu gibi bu senede ödüllendirilmekten gurur duyuyoruz. Cilt bakım rutininizde kargaşaya mahal vermeyecek sadelikte, anlaşılır ve sonuç odaklı aktifler ile formülasyonlarımızı kombinleyerek kullanıcılarımıza sürdürülebilir ürünlerimizi sunmaya devam edeceğiz” dedi.