The Latest Thing ile Feminen Bir Yaz Stili

Her sezon hit olan tasarımlara imza atan The Latest Thing, İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyonuyla enerjik bir yaza göz kırpıyor.  Yazın dinamiğinden ve canlı renklerinden ilham alan koleksiyon, göz alıcı tasarımlarıyla capcanlı bir yaz vadediyor.

Tasarımlarıyla göz dolduran The Latest Thing İlkbahar/Yaz 2022 Koleksiyonu, floral desenlerle zenginleşen büzgülü elbiselerden oluşan Blooming Garden, 70’lerin ritminden ilham alan Wind of Change, animal desenlerle harmanlanan Wild Stance olmak üzere üç ana gruptan oluşuyor.

Saten, viskon, poplin, jarse, şifon gibi çok çeşitli kumaşlardan tasarlanan koleksiyon, özel desenleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Turuncu, lila, pembe, mavi, kahverengi, bej, kırmızı, yeşil, siyah, beyaz, bordo renklerin hakimiyet kurduğu The Latest Thing İlkbahar/Yaz 2022 Koleksiyonu, kusursuz yaz görünümleri için anahtar parçalar sunuyor.

Bu yaz hareketli yaşam tarzlarına ilham olan koleksiyon; hem günlük hem özel günlerde vazgeçilmezi slip elbise modelleri, asimetrik mini ve midi elbiseler, bebe yaka tasarımlarıyla çarpıcı hale gelen tulum ve ikili takımlar, stillere sade bir şıklık katan ipli tasarımlar barındırıyor.