The Body Shop’tan Kamelya Kokulu Yeni Camomile Butter

Kurulduğu günden bu yana, bitkilerin gücünü doğa ile uyumlu hale getiren The Body Shop, klasikleri arasında yer alan Camomile Temizleme Yağı ile aynı formüle sahip olan ve sınırlı sayıda üretilen Kamelya kokulu yeni Camomile Butter Temizleme Yağı sayesinde temizleme rutininizi keyifli hale getirecek.

The Body Shop’un en sevilen ve vazgeçilmez ürünlerinden olan Camomile Temizleme Yağı papatya ve kamelya yağları ile zenginleştirilmiş yeni formülü sayesinde cildinizi temizlerken aynı zamanda kuruluktan arındırarak neme doyuracak.

Yeni Camomile Temizleme Yağının zengin, besleyici formülü ve vegan içeriği, cildinizi günlük maruz kaldığınız kir ve tozlardan arındırıp inatçı makyajınızı zahmetsizce temizlerken ipeksi ve yumuşak dokusu ile cildinizin arınmış ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Papatya yağı özüne ek olarak Japon kamelya yağının taze, narin kokusu ile vadi zambağı notaları içeren yeni Camomile Temizleme Yağı, hassas ciltler ve kontakt lens kullananlar için de uygun bir içeriğe sahip olup, suya dayanıklı makyajları dahi çıkaracak güçte etkili bir makyaj temizleyicisidir.

Tüm cilt tiplerinin rahatlıkla uygulayabileceği bir içeriğe sahip olan Camomile Temizleme Yağından küçük bir miktar alarak kuru cildinize hafif dairesel masaj dokunuşlarıyla uygulamanızın ardından bu etkileyici temizleme yağının sihrini adım adım hissederek vazgeçilmezleriniz arasına dahil edeceksiniz.