Tek Ürün İle Uzman Cilt Bakımı: Garnier Saf & Temiz Nemlendiren Temizleyici

Dünyanın önde gelen doğal güzellik markası Garnier, uzman cilt bakımını tek bir üründe buluşturuyor. Garnier Saf & Temiz Nemlendiren Temizleyici, zenginleştirilmiş formülüyle cildi temizleyerek yağ, kir ve makyajdan arındırıyor, gözenek görünümünü azaltıyor, nemlendiriyor, pürüzsüz bir cilt görünümü sunuyor. 

İçeriğindeki hyaluronik asit, cildin nem dengesini koruyarak daha dolgun, pürüzsüz cilt ve genç görünüm sunuyor, cilt elasktiyetini artırıyor. Seramid, cilt bariyerini güçlendirerek dış etkenlere karşı koruyor, daha sağlıklı ve güçlü cilt görünümü sunuyor. Ciltteki fazla yağı çekme özelliğine sahip olan kil, fazla yağ, kir ve makyajı temizliyor, siyah nokta ve gözenek görünümünü azaltıyor.

Vegan formülü ve Cruelty Free sertifikası ile çevre dostu olan Garnier Saf & Temiz Nemlendiren Temizleyici, parfüm içermediği için hassas ciltler tarafından bile güvenle kullanılabiliyor.

Günde iki kez ıslak cilde nazikçe masaj yaparak uygulanan Garnier Saf & Temiz Nemlendiren Temizleyici, iki hafta düzenli kullanım sonrası gözenek görünümünde %85 azalma* sağlıyor.

*Tüketici testi, 60 kadın