Tchibo ile seyahat hazırlıkları başlıyor

Tüm yıl heyecanla beklenen tatil dönemi başlıyor. Tchibo, seyahat dönemlerinin sorunsuz ve rahat bir şekilde geçirilmesini sağlayacak pek çok ürünü bir arada sunuyor. Yüksek güvenlikli ve aynı zamanda rengarenk seyahat ürünlerinin yer aldığı “Seyahat Hazırlıkları Başlasın Koleksiyonu” tatilinize keyif katacak.

tc0

Rahat bir tatil sağlam bir bavul seçmekle başlıyor

Koleksiyonda eşyalarınızı güvenle taşıyacağınız “sert”, “kumaş” ve “hibrid” çeşitlerindeki bavul setleri; hafif, fonksiyonel ve sağlam olma özellikleriyle dikkat çekiyor. Kalitesi ve sağlamlığı test edilen bavulların birbirinden farklı renkleri her zevke hitap ediyor.tc2

Aynı zamanda; Askılı Seyahat Rafı, Takı Kutusu, Mini Seyahat Düzenleme Çantası, İlaç Çantası, Çamaşır Filesi, Seyahat Kablo Düzenleyici, Ayakkabı ve Çamaşır Torbası gibi tamamlayıcı parçalar, bavullarınızı düzenli hazırlamanızı sağlayacak. 

tc1Pratik ve akıllı çözümler

Seyahatiniz sırasında kıyafetlerinizin kırışması ya da özel eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması sorun haline gelebilir. Kıyafet Torbalı Seyahat Çantası, taşıma kolaylığı ve kırışmayı önlemesiyle ideal bir tercih olacak. Kıskacı sayesinde güvenliği sağlayacak Emniyetli Bel Çantası ve Emniyetli Omuz Kayışlı Çanta ise yolculuğunuzun tadını kaçırabilecek durumların önüne geçecek.

Şıklığınızı yanınızda taşıyın

Çiçek desenli mavi ve bordo seçenekleriyle Emniyetli Alışveriş Çantası, Emniyetli Omuz Çantası, Emniyetli Bel ve Omuz Çantası, Emniyetli Sırt Çantası ile seyahatiniz boyunca gittiğiniz her yerde hem güvende hem de şık olabileceksiniz. 

tc4

Ayrıca bu hafta:

Baharın Karizmatik Erkekleri Koleksiyonu ile Tchibo, stiline önem veren erkekler için tişörtlerden şortlara, iç çamaşırlarından çantalara kadar birçok ürünü koleksiyonda bir araya getiriyor.