Tasarımı El İşçiliği ile Oluşturan Sohomanje, INTERIA Design Store’da 

El işçiliği ile yapılan üretimde tamamen doğal malzemeler kullanan mobilya markası Sohomanje ürünleri, Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’ndeki INTERIA Design Store’da satışa sunuluyor.

Dekorasyon ve bütünleşik ev ürünlerinde “yeni nesil mağazacılık” anlayışıyla müşterilerine tek çatı altında alışveriş kolaylığı sunan Türkiye’nin en büyük konsept mağazası INTERIA Design Store, ürün gamına mobilyayı da ekledi.

Kaliteli ve ince deri işçiliği ile öne çıkan mobilya markası Sohomanje, ilk fiziksel mağazasını Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde bulunan INTERIA Design Store’da açtı. INTERIA Design Store Haziran ayında da yeni bir mobilya markasının ürünlerini bünyesine katacak. 

Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde 6 bin metrekarelik alanda bulunan INTERIA Design Store, 60’ı global 100’ün üzerinde markanın lüks segment ürünleriyle hizmet veriyor. Konsept mağaza, zemin ve duvar kaplamalarından beyaz eşyaya, mutfak ve banyo ürünlerinden ev aksesuarılarına kadar A’dan Z’ye bir eve gerekli zengin ürün gamı ve geniş seçkisi ile beğenilere hitap ediyor. INTERIA Sohomanje mobilya ürünlerini de bünyesine kattıktan sonra konut, ofis, otel, restoran ve kafe gibi farklı mekansal ihtiyaçlara yönelik beklentileri de eksiksiz karşılayacak.  

Sohomanje ürünleri doğal malzemeden üretiliyor

İzmir merkezli Sohomanje, mobilya üretiminde ahşap, gerçek deri, gerçek mermer gibi doğal ürünler kullanıyor. Ev ve iş yerleri için kişiye özel mobilyalar tasarlama vizyonuyla doğan marka, zamansız mobilyalar üretme konusunda uzmanlaşmış. Yaşam alanlarının her türlü ihtiyacını karşılayacak ürünlerin yalnızca estetik olmasına değil kullanılan malzemelerin de en üst düzeyde kaliteli, doğal, dayanıklı ve uzun ömürlü olması prensibiyle hareket eden marka usta el işçiliği üretim gerçekleştiriyor. Sohomanje modern ve vintage arasında kesintisiz bir diyalog yaratarak çarpıcı ve ilham verici parçalardan oluşan özel bir koleksiyonu INTERIA Design Store’da sunuyor.