Tarzıyla Fark Yaratan Babalara Özel Güneş Gözlükleri Atasun Optik’te

Atasun Optik, Babalar Günü’nde tüm babaların tarzına hitap eden birbirinden şık güneş gözlüğü koleksiyonlarını sunuyor.

Babalar Günü’nde babalarına şık bir hediye almak isteyenler için yeni sezonun trend güneş gözlükleri Atasun Optik’te sizleri bekliyor. Babaların tarzını tamamlayacak güneş gözlüğü modelleri, Atasun Optik’in geniş ürün yelpazesi ile beğenilen hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

Ray-Ban Icon Koleksiyonu’nda yer alan Aviator model güneş gözlüğü, metal çerçevesi ve mavi degrade tasarımıyla zamansız kombinlerin güneş gözlüğü olmaya devam ediyor. Rahat bir görünüm sunan Ray-Ban’in koyu ve köşeli çerçeveli güneş gözlüğü ise babaların beğendiği modeller arasında yer alıyor. Hareketi seven enerjik babalar Inesta’nın çift köprülü, siyah çerçeveli güneş gözlüklerini spor kıyafetleriyle kombinlerken bir diğer klasik model olan köşeli ve modern tasarıma sahip siyah güneş gözlüğüyle ofis şıklığına kolayca ulaşıyor.

Siyah, dikdörtgen çerçeveli Armani Exchange’in güneş gözlükleri rahatlık ve şıklığı başarıyla yansıtırken, Hawk’ın çift köprülü, metal çerçeveli güneş gözlüğüyle kombinlerine karizmatik bir dokunuş sunuyor. Tüm ortamlarda tarzıyla dikkatleri üstüne çeken babalar Mustang’in çift köprülü, siyah güneş gözlükleriyle kombinlerini hareketlendiriyor. Tommy Hilfiger’ın çelik ve yuvarlak çerçeveli güneş gözlükleri ise günlük kombinlerin tamamlayıcısı oluyor.

Babalar Günü hediyesi için birbirinden şık güneş gözlüğü modelleri Atasun Optik’lerde, www.atasunoptik.com.tr’de ve Atasun Optik mobil uygulamasında fark yaratmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.