TARGET Mutfak Sistemleri, Yenilikçi Mutfak Teknolojilerini Hayata Geçiriyor

Avrupa’nın en modern mutfak teknolojilerini yaşam alanlarına taşıyan TARGET MUTFAK SİSTEM VE ÇÖZÜMLERİ, Fhiaba, Barazza ve Steel Cucine gibi Avrupa markalarının Türkiye temsilciliğini üstlenerek hem mutfaklar hem de açık hava yaşam alanları için inovatif alternatifler sunuyor.

TARGET Mutfak Sistemleri, Yenilikçi Mutfak Teknolojilerini Hayata Geçiriyor

Yeni yaşam alışkanlıklarımız sayesinde birer ayrı yaşam alanı olarak konumlanan mutfaklar, yenilikçi tasarımlarla birlikte birden fazla işlevi tek mekânda birleştirmeyi başarıyor. Avrupa’da devleşen her bir marka, alanında uzman ve birbirini tamamlayan ürünleriyle akıllı çözümler sunarak kullanıcılarına prestijli bir deneyim yaşatıyor.

Fhiaba, Barazza, Steel Cucine, Avintage, Fim Airworks, La Sommeliere, Avintage, Rösle, Alfa Forni, Kenwood, Ariete markalarının Türkiye temsilciliğini yürüten TARGET MUTFAK SİSTEM VE ÇÖZÜMLERİ, Rosenthal, Villeroy&Boch, Sambonet, Baci Milano, Versace, Pip Studio, Hutchenreuther ve Rogaska’nın da bayiliğine sahip. TARGET MUTFAK SİSTEM VE ÇÖZÜMLERİ, 35 yıllık sektör tecrübesiyle yaşam alanlarınızda aradığınız yenilikçi ve sofistike ürünleri aynı çatıda altında buluşturuyor.

TARGET Mutfak Sistemleri, Yenilikçi Mutfak Teknolojilerini Hayata Geçiriyor

Ürün satışı ve ürünleri deneyimlemenin dışında önemli mimari ofis ve projelerin paydaş iş ortağı olarak da çalışan TARGET MUTFAK SİSTEM VE ÇÖZÜMLERİ’nin öne çıkan özelliği custom made ve kişiselleştirilebilir ürünler üreten markaları aynı mekanda birleştirmesi.

İtalya menşei Fhiaba, Barazza, Steel Cucine, Fim Airworks gibi başlıca güçlü markaları ile Indoor ve Outdoor koleksiyonlarında renk ve ölçü seçenekleriyle diğer markalardan ayrılıyor. Outdoor ürünler konusunda da geniş bir yelpaze sunan TARGET MUTFAK SİSTEM VE ÇÖZÜMLERİ, Fhiaba, Barazza, Steel Cucine yanı sıra Alfa Forni, Ofyr, Rösle markalarının tasarımlarıyla açık hava alanlarının başrolünü üstlenmeye hazır.

Her ürünün bir fikir sunduğunu savunan marka, ürünlerle ilgili farklı sistemler ve çözümler sunmak, bunu yaparken estetik ve kaliteden ödün vermeden ilerlemeye önem veriyor. Kullanıcılara ürünlerin farklılığını yaşatabilmeyi amaçlayan ve deneyimi çok kıymetli bulan TARGET MUTFAK SİSTEM VE ÇÖZÜMLERİ, dünya çapındaki trendleri yakından takip ederek, zamansız, kullanışlı, mekânın genel mimarisine ve diline uygun yaşam alanları yaratıyor.

TARGET Mutfak Sistemleri, Yenilikçi Mutfak Teknolojilerini Hayata Geçiriyor

TARGET MUTFAK’ın marka seçkisi çok dengeli bir biçimde gerçekleştirilmiş. Küçük ev aletleri grubunda Türkiye temsilciliğini Kenwood ve Ariete markaları ile yürütürken, özenle seçilmiş bir sofra koleksiyonunun şefleri arasında Versace, Rosenthal, Villeroy & Boch, Baci Milano, Sambonet ve Pip Studio gibi markalar yer alıyor. Sistem ve çözümler sunan TARGET MUTFAK, tezgahaltı ve solo şarap dolapları markaları La Sommeliere ve Avintage’ın Türkiye temsilciliğini de yürütüyor. İstanbul Etiler’de ve Masko’da yer alan TARGET MUTFAK SİSTEM VE ÇÖZÜMLERİ showroom’larında ürünleri deneyimleyebilir, yakından inceleyebilir, exclusive şef ile mutfak deneyimi yaşayabilirsiniz.