Sweaty Betty İle Terlemekten Korkma!

Kadınlara özel spor giyiminin Londra merkezli global markası Sweaty Betty, SPX çatısı altında Türkiye pazarına girdi. Mart ayı itibariyle mağazalardaki yerini alan ve kadınların gücünden ilham alarak ürettiği ürünleriyle aktif giyimi daha da dinamik hale getiren marka, feminen çizgi ve desenlerle tasarlanmış ürün yelpazesiyle spora giyime şıklık katıyor.

Kız kardeşliği önemseyen, kadınların birlikte daha güçlü olduğunu her fırsatta dile getiren, her kadının kendi bedeninde, kendine has özellikleriyle özel ve güzel olduğunu vurgulayan kadın spor giyim markası Sweaty Betty, kadınların her zaman her yerde aktif kalabilmelerini sağlayan ürünlerinde, rahatlığı feminen çizgilerle buluşturuyor. Her bedene uyan korkusuz aktif giyim ürünleriyle modaya yön veren marka, geniş desen ve renk yelpazesiyle her zevke hitap ediyor.

Hem serin hem kuru tutan İtalyan kumaş ile sınırsız spor

Sweaty Betty; yüzmeden koşuya, yogadan pilatese, fitness’tan tenise ve  günlük olarak da rahatlıkla kullanılabilecek giyim seçimlerine kadar her ana ve hemen her spora eşlik edebilecek ürünleriyle kadınların rahatlığını ön planda tutuyor. Yer çekimine meydan okuyan kumaş özellikleriyle güç ve esneklik sağlayan, vücudu şekillendiren ve yumuşak kumaş dokusuyla konforu ön planda tutan marka, ürünlerinde hem serin hem de kuru tutan özel İtalyan kumaşlarını tercih ediyor.

Doğanın desenlerini koleksiyonuna yansıtan, rengarenk desenleriyle spor giyimi şık ve feminen dokunuşla harmanlayan ve yıkama kolaylığına da sahip Sweaty Betty ürünleri, kadınların gözdesi olmaya aday.

Kaliteli, şık ve rahat Sweaty Betty ürünlerine spx.com.tr adresinden ve SPX İstMarina, SPX İstinye Park, SPX Mega Vadistanbul, SPX Mega Mall of İstanbul, SPX Mega Watergarden, SPX 5M Migros Antalya ve SPX Mega Mall of Antalya mağazalarından ulaşmak mümkün.