Sony’nin Kablosuz Ve Su Geçirmez Kulaklıkları Hem Tatil Hem De Spor Keyfine Keyif Katıyor

Gerçek anlamda kablosuz tasarımıyla müzik dinlerken hiçbir kısıtlama olmadan serbestçe hareket etme imkanı sunan WF-SP900 ile en sevdiğiniz şarkıları en iyi kulak içi kulaklık konforu ile dinleyebilirsiniz.

BLUETOOTH® aracılığıyla akıllı telefondan ya da Walkman®’den 3 saat boyunca (şarj kutusunda 12 saate kadar) müzik dinleme keyfi sunan SP900 kulaklıklar, diğer cihazlara bağlanmadan kullanıldığında müzik keyfini 6 saate (şarj durumunda 21 saate) çıkarıyor. 920 şarkıya kadar alan sunan 4GB’lık dahili hafızaya sahip kablosuz kulaklıklar, önceki modeller gibi NFC ™ ile eşleştirmeye de uyumlu.2 metre altında müzik keyfi

Kablosuz özelliğinin yanı sıra tuzlu suya dayanıklılığıyla dikkat çeken kulak içi SP900 kulaklıklar, IPX5/8 sertifika derecesi ile havuzda veya denizde 2 metre derinliğe kadar  dalma imkanı sunuyor. Ek bir cihaz gerektirmemesiyle de yüzerken müzik dinlemeyi kolaylaştırıyor. Yıkanabilme özelliğiyle egzersiz sonrası temiz saklanabilen ve IP6X sertifikası sayesinde toz geçirmezlik özelliğine sahip kulaklıklar spor esnasında kullanım için de çok uygun. Siyah, beyaz ve sarı olmak üzere üç renkte sunulan ergonomik tasarıma sahip kulaklıklar, 3 farklı boyutta kulaklık başlığı ile 4 farklı yay destekçisi sayesinde size ve katılacağınız etkinliğe uygun olarak kişiselleştirilebiliyor.

“Normal” moddan açılan Ortam Ses Modu etraftaki sesleri duymayı sağlarken, “Voice” modunu seçtiğinizde arka planda müzik dinlerken anonsları da duyabiliyorsunuz. Küçük boyutlarına rağmen dayanıklı ve şık SP900’ler Sony’nin orijinal “Balanced Armature” sürücü teknolojisi sayesinde net ve keskin ses sağlayarak spor esnasında müzik keyfini artırıyor.

sony1j

Sezgisel Kontrol

Sezgisel kontrol sistemi sunan SP900 kulaklıklarda düğmelere basarak ya da kulaklıklara iki kez dokunarak sesi kısıp açmak ya da müziği başlatıp, durdurup, sonraki ya da önceki şarkıya geçmek mümkün. Kulaklıkların ses ayarları ücretsiz Sony | Headphones Connect uygulamasıyla da yapılabiliyor. Uygulamayla “Ortam Sesi” modu açılıp kapatılabiliyor ve Hızlı Ses ayarlarında seçim yapılabiliyor.

Müzik çalarken şarkıları görüntülemek ve oynatmak için “Sony | Music Center” uygulamasından yararlanılabiliyor. Şarkıları belleğe aktarmak için, PC’de “Sony | Music Center” uygulamasını kullanarak kutuda gelen USB Type-C ™ kablosu kullanılabiliyor. Şarj kasasını şarj etmek için de bu kablo kullanılabiliyor. WF-SP900, akıllı telefona bağlandığında Google™ uygulaması ve Siri ile etkinleştirilebiliyor.

sony2