Sonsuz Aşkın Sembolü Mücevherlerle Zarafetinizi Katlayın

‘’Sevgiyi her gün kutlamalı.’’ diye düşünenler için Pandora, Timeless koleksiyonu ile güzelliği her an yansıtmanı sağlıyor. Seni her daim özel hissettirecek, sonsuz aşkın sembolü mücevherler klasik ve zarif dokunuşları ile dikkat çekiyor.

Kalp şeklindeki tasarımları ve ışıltılı taşları ile Pandora Timeless koleksiyonu, mükemmel alternatifler sunuyor. Işıltılı Halo Kalp Halka Küpeler, kalp şeklindeki taşı ve kibar renk dokunuşu ile Pandora’nın zamansız tasarımlarından. Uç Uca Geçirilmiş Kalpli Kolye, birbirine güçlü bir şekilde bağlı iki kalbi simgeliyor. Işıltılı Sonsuz Kalpli Bilezik, ortasındaki farklı yönlere bakan altı kalp ile benzersizliği ve farklılığı en güzel şekilde yorumluyor. Işıltılı Pavé Tenis Bileklikleri ise koleksiyonun modern ve zarif mücevherlerinden.

Charm’lar ise yine ilk bakışta göz alıyor! Işıltılı Pavé Kalpli Charm, pembe kübik zirkon ile cazip bir hediye alternatifi. Işıltılı Sallantılı Çift Kalp Charm, pavé kalp motifleriyle Pandora hayranlarının kalbini fetherken, Işıltılı Tektaş Kalp ve Çift Kalp Yüzükler ise koleksiyonun en özel mücevherlerinden.

Modern ve klasik çizgilerden vazgeçemeyenler için birçok alternatif sunan Pandora Timeless koleksiyonu ile stilin her daim ışıldasın.

Pandora’nın en özel mücevherleri ile her günü güzelleştirmek senin elinde!

Pandora’dan Sürdürülebilir Bir Dünya İçin Önemli Adımlar

  • Pandora, 2025 itibarıyla %100 geri dönüştürülmüş metallere yönelerek karbon ayak izi, su kullanımı ve diğer olumsuz çevresel etkileri azaltmayı ve tedarik zincirinin tüm aşamalarında, mağazalarda ve ofislerde karbon emisyonunu sıfıra düşürmeyi hedefliyor. Üretim merkezlerinde %100 yenilenebilir enerjiye geçen şirket, mücevher üretiminde kullanılan metalleri 2025 yılında tamamen geri dönüştürülmüş malzemelerden elde edecek.
  • Pandora, sürdürülebilir metal kullanımında bir adım daha atarak, 2021 yılının başında İngiltere’de tamamen laboratuvar ürünü elmaslardan oluşan “Pandora Brilliance” koleksiyonunu çıkardı. Bu koleksiyonla birlikte Pandora, mücevherlerinde laboratuvar yapımı elmas kullanmaya başlamış olacak.
  • Sürdürülebilirlik çerçevesinde, Birleşmiş Milletler İş Dünyası ve İnsan Haklarına Dair Rehber İlkelerini göz önünde bulundurarak, insan haklarına saygılı, kapsayıcı ve çeşitliliğin ön planda tutulduğu bir şirket kültürünü benimsiyor.
  • UNICEF iş birliği ile 1 milyondan fazla çocuğa ve gence ulaşarak kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerini öğrenmelerini ve gelecekte iş bulabilmelerini sağlamak için çalışıyor.