Solingen Sofra Enstrümanları: Çatal, Bıçak, Kaşıklar

Dünyaca ünlü marka SOLINGEN ORIGINALS, yeni çıkardığı çatal bıçak kaşık koleksiyonlarıyla, sofralara tasarım odaklı bir dokunuşta bulunuyor.

Solingen Sofra Enstrümanları: Çatal, Bıçak, Kaşıklar

Sofraların tamamlayıcısı çatal bıçak kaşık takımlarına Çırağan, Topkapı, Rumeli, Beylerbeyi, Galata, Ayasofya ve Kız Kulesi isimleri verilmiş. Markanın temsilciliğini yürüten F. Şeyma Çetin, her bir serinin hem gümüş rengi hem de altın rengi her sofra takımına uyum sağlaması için tasarlandığının altını çiziyor.

Hazırlanışından aksesuarların dizimine kadar başlı başına bir kültür olan sofra düzeninde masaya koyulan her bir parça, yemeği keyifli ve şık kılan detayların başında geliyor.

Girişimci F. Şeyma Çetin’in temsilcisi olduğu SOLINGEN ORIGINALS, çelik bıçaklar, soyacaklar ve rendelerin ardından çatal bıçak kaşık koleksiyonlarıyla da sektörde kendine bir yer edinmiş.

Her stilde konuşan sofraların tamamlayıcıları olan enstrümanlar, sofralarını sevdikleriyle paylaşmaktan keyif alanlara hitap ediyor.

Solingen Sofra Enstrümanları: Çatal, Bıçak, Kaşıklar

Satın alım sürecindeki memnuniyete çok önem veren SOLINGEN ORIGINALS’a bir sipariş geldiğinde, bu siparişin takibinin yapılması ve sonuçlanmasıyla firmanın kurucusu dahil tüm yönetim ekibi bizzat ilgileniyor. 

Şeyma Çetinin temsilcisi olduğu SOLINGEN ORIGINALS’ın amiral gemisi çatal bıçak setleri, 84 parçadan oluşuyor ve 12 kişilik setler halinde tasarlanmış. Bunun dışında doğrama bıçakları, soyacaklar, kasap bıçakları, meyve bıçakları, profesyonel makaslar, rendeler ve kesme tahtaları gibi mutfak araç gereçlerini de yine SOLINGEN ORIGINALS’ın çatısı altında bulabilirsiniz.