Soho Antiq İle Doğadan Ödünç Alınan Tonların Uyumuna Tanık Olun!

Geleneksel tasarımlarla çağdaş yaşam alanları yaratmayı başaran önemli tasarım markalarından biri olan SOHO ANTIQ, her stile ve mekâna ayak uydurabilecek toprak tonlarının hakimiyetinde bir koleksiyon hazırlamış. Her mekânda yaşam alanlarının başrolünü kapacak olan SOHO ANTIQ’in yeni koleksiyonu, doğadan izler taşıyan form, renk ve desenlerle dokunmuş.

Soho Antiq İle Doğadan Ödünç Alınan Tonların Uyumuna Tanık Olun!

50 yılı aşkın uzun süredir el dokuma halı ve kilim sektöründe faaliyet gösteren SOHO ANTIQ, el dokuma halı gurusu. Geçmişte halı dokuma, ip boyama ve imalat gibi alanlarda çalışan marka, 1960-70’li yıllarda Anadolu kadınlarının dokuduğu halıları tekrar hayata döndürerek tüm modern evlere adım atmayı amaçlıyor. Amerika ve Avrupa’da halı galerilerine, dekorasyon mobilya mağazalarına, iç mimarlara halı tedarikçiliği yapan Eğerci Halı’nın online markası olan www.sohoantiq.com ile el dokuma Türk, İran halılarını mekanlarına taşımak isteyenlere sunuyor.

Sahip olduğu güçlü temel ve köklü geçmişle SOHO ANTIQ, meraklılarına değerli ve anlamlı halılar sunarak evlerine ve yaşam alanlarına sadece bir halı değil, aynı zamanda bir kültürel miras ve anlam yükleyen özel ürünlere imzasını atıyor. Toprak tonlarındaki koleksiyonuyla nötr tonlardaki tasarımlarla mekanlarda stillerin tamamlayıcısı olmaya hazır olan SOHO ANTIQ, yeni sezonda doğadan izler taşıyan form, renk ve desendeki halıları evlere taşıyacağımızın sinyallerini veriyor.

Soho Antiq İle Doğadan Ödünç Alınan Tonların Uyumuna Tanık Olun!

Türünün tek örneği olan el dokuması olan ve vintage stildeki Anadolu, Türk ve İran halılarını meraklılarıyla buluşturan SOHO ANTIQkullanıcıların zevkine ve hayalindeki ev dekorasyonuna göre, diledikleri boyut ve renklerde üretim yapma kapasitesine de sahip. Eski el dokuma halı parçalarından oluşturulan eşsiz tablolarla kilim koleksiyonuna ek tamamlayıcı dekoratif aksesuarlar da tasarlayan marka, el yapımı suzani ve ikat yastıklarıyla da ön plana çıkıyor.