Soğuk Havalarda Bağışıklığınızı Destekleyin

Bütünsel sağlığın koruyucusu Zade Vital, soğuk havalarda karamürver ekstresi içeriğiyle öne çıkan “Sambucus” ve karlı günlerin olmazsa olmazı “C vitamini” efervesan tabletleri ile bağışıklık sistemini destekliyor.

Karlı havalarda soğuk algınlığı problemlerinin yaygınlaşması, okul, iş yeri, AVM, restoran ve sinema gibi kapalı alanlarda daha çok zaman geçirilmesi güçlü bir bağışıklık sisteminin önemini arttırıyor. Uzmanlar, vücut direncini arttırmaya ihtiyaç duyulan şu günlerde vitamin, mineral ve antioksidan içeriği yüksek besin desteklerinin önemini vurguluyor. Zade Vital Sambucus 150 mg kara mürver ekstresi, içindeki 80 mg C vitamini ve 5 mg çinko ile kış aylarında ihtiyaç duyulan desteği sunuyor.

SAĞLIKLI BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNE C VİTAMİNİ KALKANI

Zade Vital C vitamini, bağışıklık sisteminin normal işleyişine destek olmak için kombine içeriği ile zengin bir formül sunuyor.

Özellikle soğuk havalarda en çok tercih edilen besin desteklerinin başında gelen C vitamini, bağışıklık sistemine katkıda bulunmasının yanı sıra normal enerji oluşum mekanizmasını da destekleyerek yorgunluk, halsizlik gibi durumların kontrol edilmesine yardımcı oluyor. Her bir Zade Vital C vitamini efervesan tablette bulunan 1000 mg C vitamini, 20 mg zeytin yaprağı ekstresi, 15 mg vitamin B2, 10 mg çinko bütünsel sağlığın korunmasında rol oynuyor.

***Takviye edici gıdaları kullanmadan önce lütfen doktorunuza danışınız.