Sıra Dışı Bir Çizgi: BROWNISH-MC

BROWNISH-MC’nin Renaitre adını taşıyan ilk koleksiyonu eşsiz görünümler sunuyor.

Renaitre (yeniden doğma), fikrinin trajik, gizemli ve besleyici ruhu vardır. Tarihin güçlü kadınlarının bu dönemde yeniden hayata geldiklerinde, geçmişin izlerini yeni hayatlarında taşıması fikrini ilham alan BROWNISH-MC, modern kadının da içindeki gücü ve derin ruhu, stili ile ortaya koyabileceği şekilde koleksiyonunu hazırlıyor. Dönem modasının bazı detaylarına değinilmiş kumaşlar ve baskılarla harmanlanan koleksiyon, hem geçmişe doğru kadının yolculuğuna çıkarıyor hem de günümüz modasını yakalıyor.

Koleksiyon gündüzden geceye uyarlanabilen mini ve uzun elbiseler, korse, ceket, etek, bluz, crop top, hoodie ve oversize t-shirt’den oluşuyor. Eşsiz tasarımlara metalik görünümlü kumaşlar, çelik örme, kırışık suni rugan, pamuk gabardin ve jarse kumaşlar eşlik ediyor . Renk paletinde siyahın gösterişi tasarımları ön plana çıkarırken, gri, bordo ve beyazlar da tamamlayıcı rol oynuyor.

Özenle hazırlanan koleksiyonda, markanın özel göz tasarımı en dikkat çeken desen olarak görülüyor. Bu göz tasarımı ile Lady figürü harmanlanıyor ve ortaya farklı bir desen çeşitliliği sunuluyor. 

Markanın DNA’sına uygun sıra dışı ve güçlü kesimler usta terzilik ile birleşerek stilinize farklılık katmayı hedefliyor.