Şifa Köyü’nün Dekorasyondaki İyileştirici Dokunuşlarını Keşfedin!

İçinde yaşadığımız kozamız evimizi daha iyi hissettirmek için neler yapabiliriz? Kendimizi düşünüyoruz ancak evimiz? Merve Tüfekçi Emre, tam da bu konuda çalışan, koçluk hizmeti de veren bir sanatçı. 

Şifa Köyü’nün de kurucusu olan Tüfekçi, şifa objeleri koleksiyonuyla yaşam alanlarına şifa enerjisi dokunuşu katmaya hazır.

Şifa Köyü’nün Dekorasyondaki İyileştirici Dokunuşlarını Keşfedin!

Profesyonel Yaşam Koçu olarak çalışan Merve Tüfekçi Emre, içinde yaşadığımız kalemiz olan evimize iyi gelen fikirleri sizlerle paylaşıyor. İçinde gardımızı bıraktığımız, rahatladığımız ve huzur bulduğumuz evlerimize, şifa objeleri koleksiyonuyla dokunan Tüfekçi, bu koleksiyonla hem mekâna hem de içinde yaşayan insanlara iyilik, sağlık, güven, huzur, mutluluk ve ferahlık hissettiriyor.

“Baktığımızda renkleriyle, şekliyle, içindeki sembollerle, figürlerle, anlamlarıyla, yaydıkları enerjiyle, 6 duyumuza birden dokunuşlarıyla iyileştiren, güçlendiren, sevgi ve ilham veren, evimizi ve bizi koruyan, enerjisini temizleyen, şifalandıran tablolarımız, mumlarımız ve şifa objelerimiz yaşam alanınızda olsa, kendinizi nasıl hissedersiniz? Şifayı sanat yoluyla hayatımıza her an akıtabiliriz.” sözleriyle markasını anlatan Tüfekçi, mekanların enerjisini yükselttiğimizde, insanların da enerjisinin yükseleceğinin altını çiziyor.

EVİ İYİ HİSSETTİRMEK ve EVDE İYİ HİSSETMEK İÇİN NELER YAPABİLİRSİNİZ?

Evde kendimizi iyi hissetmek için klasik ve enstrümantal müzikler dinleyebiliriz. Müzik ruhumuzun rahatlamasını içimizde dans etmesini sağlayacaktır. Evimizdeyken aromaterapi yağları ve soya ile elde yapılmış Merve Tüfekçi Emre şifa mumunu yakabilir ve kokusunun tüm alanı sarmasıyla iyi hissetmeye başlayabilirsiniz. Evinizin enerjisini temizlemek de çok önemlidir.

Şifa Köyü’nün Dekorasyondaki İyileştirici Dokunuşlarını Keşfedin!

Her odada zaman zaman www.sifakoyu.com adresinde bulabileceğiniz adaçayı tütsüsü yakabilir, kuytu köşelere alanın enerjisini temizleyen alkali su ve aromaterapi yağlarıyla hazırlanan enerji alanı spreylerini sıkabilirsiniz. Kendinizi çok daha ferah ve rahatlamış, iyi hissedeceksiniz.

Organik beslenmek de kendimizi iyi hissetmenin en değerli parçalarından. Bedenimizi sağlıklı ve gerçek gıdalarla besledikçe bağışıklığımızı kuvvetlendirir ve çok daha iyi hissetmeye, yaşamı sevmeye, sağlıklı düşünmeye, sağlıklı hissetmeye başlarız. Taze ve hakiki organik sebzeler hem ruhumuza hem bedenimize hem de zihnimize şifadır. Mutfağınızı da dekore ederken gerçek, organik meyve ve sebzeleri dekorasyonunuzun bir parçası yapın.” sözleriyle yaşam alanlarını nasıl şifalandırabileceğimizi anlatıyor.

Merve Tüfekçi Emre’nin kurucusu olduğu Şifa Köyü bir organik tarım çiftliği. Mevsiminde üretilen meyve sebzeleri paketler halinde şifa paketi ismiyle www.sifakoyu.com adresinden satın alabilirsiniz. 

Şifa Köyü’nün Dekorasyondaki İyileştirici Dokunuşlarını Keşfedin!

Şifa Köyü’nde her hafta sonu etkinlikler yapılıyor ve organik pazar kuruluyor. Şifa meditasyonları, yoga, seminerler, köy yemeği ve köy kahvaltısı, tatlı keçilerimiz ve tavuklarımız eşliğinde çiftlik gezisi, tohum dikim atölyeleri vs. gibi atölyelere de katılmak için www.sifakoyu.com adresinden destek alabilirsiniz.