Siemens EQ.700’ü Kahveseverlerle Tanıştı

Estetik tasarımı ileri teknolojilerle birleştirerek geleceğin yaşamına ilham veren Siemens Ev Aletleri, yeni ürünü tam otomatik kahve makinesi Siemens EQ.700’ü kahveseverlerle tanıştırdı. Goodspaces’ta gerçekleşen lansmana BSH Türkiye CEO’su Gökhan Sığın, Siemens kahve makinesi marka yüzü oyuncu Kaan Urgancıoğlu, gastronomi ve cemiyet dünyasından isimler katıldı. 

Lansman boyunca konuklar, yaratıcılık ile teknolojiyi buluşturan EQ.700 tam otomatik kahve makinelerini deneyimleyerek çok özel bir kahve yolculuğuna çıktılar. Gazeteci- TV programcısı Mirgün Cabas moderatörlüğünde gerçekleşen kahve sohbetinin konukları ise markanın ürün reklam filminde rol alan Kaan Urgancıoğlu, gastronomi yazarı-kahve danışmanı Cenk Girginol, Siemens Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Ekin Sarfati ve Siemens Küçük Ev Aletleri Satış Direktörü Murat Şırlağan oldu. Kaan Urgancıoğlu, Siemens ile yollarının nasıl kesiştiği sorusuna, “Bizi bu projede buluşturan ilk neden, benim de bir kahvesever olmam. Etkileyici tasarım, sürdürülebilir ve yenilikçi teknolojiler sunan bir marka ile bir araya gelmek de benim için önem taşıyor” cevabını verdi.  

Dünya bir kahve uzağınızda

Siemens EQ.700 tam otomatik kahve makinesi, 10 farklı ülkeden 29 ek kahve seçeneği ile üst segment tam otomatik kahve makineleri arasında en geniş içecek seçeceğini sunuyor. 9 inçlik tam dokunmatik TFT ekranı kahveseverlerin basitçe kaydırarak menüden kahveyi kişisel zevklerine göre kişiselleştirmek için menüden seçim yapmalarını sağlıyor.   

Siemens coffeeWorld’de kullanıcılar, 10 farklı ülkeden 29 farklı kahve spesiyalitesi arasından seçim yapabiliyor. iSelect dokunmatik ekranda sunulan her kahve konumunun karakteristik bir görüntüsü, kahveseverlerin her içecek spesiyalitesinin kökeni ve bileşimi hakkında ek bilgilerle birlikte geliyor. 

Home Connect Uygulaması sayesinde ise EQ.700’ü tablet veya akıllı telefon aracılığıyla çalıştırabiliyor ve arzu ettiğiniz zaman kişisel tercihlerinize göre seçtiğiniz kahvenizi her yerden hazırlatabiliyorsunuz.