Shiseido’nun Hızlı ve Etkili Bakım Ürünleriyle Işıltını Yansıt

Shiseido, Japon kadınlarının güzellik sırrı cilt bakım ürünleriyle cildinizin ışıltısını ortaya çıkarıyor.  

Shiseido Vital Perfection Uplifting & Firming Express Eye Mask 

Anti-aging etkili Shiseido Vital Perfection Uplifting &Firming Express Eye Mask, anında sıkılaşmış, toparlanmış ve aydınlık bir göz çevresi için sarkma, koyu halka ve kırışıklık gibi yaşlanma belirtileriyle savaşıyor. Normal retinol ile beraber daha da güçlü etki için saf retinol içeren ekspres göz çevresi maskesi, cildin doğal hiyalüronik asit üretimini desteklerken cildin yenilenmesini teşvik ediyor ve kolajen üretimini arttırıyor. Shiseido’nun orijinal TruStructive™ teknolojisi ve yeni Kurenai-Trulift Kompleksi içeren göz çevresi maskesi, gözle görülür şekilde göz çevresini kaldırıp sıkılaştırırken cildi güçlendiriyor.

Fiyat: 3.500 TL

Shiseido Vital Perfection LiftDefine Radiance Face Mask

Cilde anında sıkılık, toparlama ve gerginlik kazandıran Shiseido Vital Perfection LiftDefine Radiance Face Mask, sarkma görünümünü anında azaltırken çene hattını hedefleyerek yüz konturunun belirginleşmesini sağlıyor. İçeriğindeki su teresi özü ile tip 3 kolajen üretimini teşvik ederek dermis yoğunluğunu arttıran maske, gülme çizgilerinin görünümünü azaltıyor, cildi aydınlatıyor ve sarkmanın neden olduğu çizgilerin görünümünü yumuşatıyor. Lekelere ve cilt tonu eşitsizliğine neden olan melanin üretimini bastıran 2 parçalı maske, sadece 10 dakika içinde konturları ve donukluğu gözle görülür şekilde iyileştiriyor. 

Fiyat: 5.600 TL 

Shiseido Waso Satocane Pore Purifying Scrub Mask

Gözeneksiz ve pürüzsüz görünen bir cilt için kirleri ve inatçı siyah noktaları hedef alan Shiseido Waso Satocane Pore Purifying Scrub Mask, siyah nokta ve tıkanmış gözeneklerin oluşumunu önlüyor ve nazik peeling etkisiyle cildi kurutmadan ölü hücrelerden arındırıyor. Temizleme, arındırma ve peeling özelliği sunan 3’ü 1 arada maske, formülündeki satokibi özü, mineral kil, betaine ve shikuwasa özü sayesinde cildin ideal nemini koruyor ve cilt sorunlarının tekrarlanmasını önlemek için cildin bariyer işlevini onarıyor.

Fiyat: 1.700 TL

Shiseido Waso Fresh Glowing Skin Set

Waso Yuzu- C Glow-On Shot Serum 28ML ve Waso Shikulime Color Control Oil-Free Moisturizer 50ML içeren Shiseido Waso Fresh Glowing Skin Set, yoğun C vitamini kompleksiyle cildinizin parlaklığını arttırıyor. Vegan sertifikalı ve iki fazlı serum Waso Yuzu-C Glow-On Shot, Japon Yuzu özünün nem yükleme gücünü ve aydınlatıcı özelliğini içeriğindeki duo C vitamini ile birleştirirken bitkisel yağlardan oluşan formülü ile cildin daha yumuşak, esnek ve parlak görünmesini sağlıyor. Renk eşitleme ve koruma için cilt tonuna uyum sağlayan renkli nemlendirici Waso Shikulime Color Control Oil-Free Moisturizer ise kusurları pürüzsüzleştiriyor ve SPF30 ile UV ışınlarına karşı cildi koruyor.

Fiyat: 3.530 TL