Shiseido LX Serisi İle Genç Ve Parlak Bir Cilt

Doğada nadir bulunan enmei bitkisinin başrolde olduğu Shiseido LX Serisi, genç bir cilt yaratırken, yutaka tedavileri içeren formülüyle ışıltılı ve dengeli bir görünüm sunuyor.

Shiseido LX Serisi İle Genç Ve Parlak Bir Cilt

Shiseido Future Solution LX Extra Rich Cleansing Foam

Cildin ihtiyacı olan nem dengesini bozmadan cildi derinlemesine arındıran Shiseido Future Solution LX Extra Rich Cleansing Foam, ciltteki ölü hücreleri, yağı ve kiri etkin bir şekilde gideriyor. Ardından gelen bakım ürünlerinin faydaları için cildi hazırlayan kremsi dokudaki temizleyici köpük, daha ışıltılı ve dengeli bir cilt yapısının oluşumuna yardımcı olurken yenilenen formülü sayesinde aktif maddelerin cilde nüfuz etmesine destek oluyor.

Shiseido LX Serisi İle Genç Ve Parlak Bir Cilt

Shiseido Future Solution LX Concentrated Balancing Softener

Cilde anında nem veren ve eşsiz bir yumuşaklık hissi sağlayan Shiseido Future Solution LX Concentrated Balancing Softener, cilt yapısını gözle görülür biçimde iyileştirirken belirgin gözeneklerin görünümünü minimize ediyor. Shiseido’ya özel gelişmiş Enfüzyon Formülü ile cilde uzun süreli nem vererek anında yumuşaklık ve esneklik sağlıyor. Diğer bakım ürünlerinin etkisini arttırıyor ve renk eşitliği sağlayarak aydınlık bir cilt yaratıyor.

Shiseido LX Serisi İle Genç Ve Parlak Bir Cilt

Shiseido Future Solution LX Total Regenerating Cream

Cildin yaşamsal güçlerinin yenilenmesine yardımcı olan lüks bakım kremi Shiseido Future Solution LX Total Regenerating Cream, sahip olduğu zengin kremsi dokusu ile cilde hızlıca nüfuz ediyor ve gece boyunca cildin doğal güçlerinin canlandırılmasına yardımcı oluyor. Cilt, içten gelen bir enerjiyle daha dirençli, sıkılaşmış ve aydınlık hale gelirken, belirgin kırışıklık görünümü azalıyor.

Shiseido LX Serisi İle Genç Ve Parlak Bir Cilt

Shiseido Future Solution LX Total Protective Cream SPF20

Gün içinde zararlı ve yaşlanmayı tetikleyen faktörlere karşı cildin doğal savunma faktörünü geliştiren Shiseido Future Solution LX Total Protective Cream SPF20, yaşlanmanın tüm etkilerine karşı cildi koruyor. Cilt bariyerini güçlendiren Premium Sansho Extract ve Skingenecell 1P özel teknolojisi ile geliştirilen gündüz kremi, cildi stres faktöründen koruyor ve doğal hücresel işlevlerini gün boyunca canlandırıyor.

Shiseido LX Serisi İle Genç Ve Parlak Bir Cilt

Shiseido Future Solution LX Eye and Lip Contour Regenerating Cream

Üstün onarım etkileri ile hassas göz ve dudak bölgesi için özel olarak formüle edilmiş üst düzey yaşlanma karşıtı Shiseido Future Solution LX Eye and Lip Contour Regenerating Cream, narin göz ve dudak bölgesindeki çizgi ve sarkma oluşumunu önlerken, etkin bir şekilde cildi onarmaya yardımcı oluyor. Shiseido’nun özgün cilt bakım teknolojisi ve yaratıcı Form Support Veil ile formüle edilen yapılandırıcı bakım kremi, yaşlanmanın gözle görülen belirtilerini hedef alıyor ve cildin esnekliğini koruyor.  

Shiseido LX Serisi İle Genç Ve Parlak Bir Cilt