Shiseido ile Kusursuz Yaz Makyajı 

Shiseido, sıcak yaz günlerinde hafif ve ferah bir makyaj görünümü için kullanabileceğiniz kilit ürünleri bir araya getiriyor. 

Hem yenilikçi hem de kalıcı formülleriyle yaz makyajının ipuçlarını Shiseido ürünleriyle keşfedin!

Shiseido Sports BB Compact SPF50+, 4 Renk Seçeneğiyle

Cilde nemli bir görünüm ve parlak bitiş sağlayan Sports BB Compact SPF50+, Ultimate Sun Protection formülü ve ıslandıkça cildi koruma etkisi artan WetForce teknolojisiyle ön plana çıkıyor. Güneş ışınlarından kaynaklanan yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olan SuperVeil-UV 360 teknolojisinin yanı sıra, egzersiz yaparken cildin sağlıklı görünümünü ve nemini muhafaza eden Amino Asit kompleksiyle yaz mevsiminde kurtarıcı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. 

Fiyat: 2.850 TL

Shiseido VisionAiry Gel Lipstick, 25 Renk Seçeneğiyle

Yüksek pigmentli ve dudaklarda ağırlık yapmayan VisionAiry Gel Lipstick, dudakları mükemmel şekilde nemlendirirken 6 saat boyunca kalıcılık sağlıyor. Tek sürüşte maksimum renk veren ruj, dudaklarda oldukça hafif bir his bırakıyor.  Uygulama sonrasında soğutma hissi veren su infüzyonu ve içeriğindeki nemlendirici malzemelerle dudakların yumuşak ve nemli kalmasını sağlıyor. 

Fiyat: 1.490 TL

Shiseido Innerglow Cheekpowder, 8 Renk Seçeneğiyle

Hem allık hem de aydınlatıcı olarak kullanılabilen ve eşsiz bir krem-toz matriks sistemi ile formüle edilen Innerglow Cheekpowder, cilde ince ve ışıltılı bir görünüm kazandırırken pürüzsüz bir uygulama sağlıyor. Yüksek pigmente sahip olan ürün, 8 saat kalıcılığıyla yaz makyajınıza renk katıyor.

Fiyat: 2.050 TL

Shiseido Essentialist Eye Palette, 3 Renk Seçeneğiyle

Hybrid Creamy Powder teknolojisiyle formüle edilen Essentialist Eye Palette, 12 saat boyunca pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Cilde kolayca sürülen ve kat kat uygulanabilen özelliğiyle ikinci bir ten efekti yaratıyor. 

Fiyat: 865 TL