Shelton, Yaz ve Sanat Davetleriyle Sanatseverleri Bir Araya Getirdi

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından biri olarak, alışılmışın dışında, yenilikçi ve özgür projeleriyle tanınan Shelton, sponsorluk sağladığı üç özel davetle hem iş dünyasının önemli isimlerini hem de sanatseverleri bir araya getirdi. “Magia Bodrum” projesiyle, lüksü bir ayrıcalık değil yaşam tarzının bir parçası haline getirmeyi hedefleyen Shelton, Caresse Art ve Pilevneli Gallery markalarıyla iş birliği yaparak unutulmaz etkinliklere imza attı.

Öncelikli amaçlarının sanatı ve iş dünyasını bir araya getirerek özgün bir deneyim sunmak olduğunun altını çizen Shelton Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kırkıncıoğlu; Caresse Art ve Pilevneli Galeri markalarıyla gerçekleştirilen üç özel davet ile iş insanları ve sanatseverleri bir araya getirmekten duyduğu mutluluğu belirtirken “sanat ve sanatçılar, ortaya koyduğumuz her ürün ve hizmette Shelton olarak bize de öncülük etmeye devam etmektedir” dedi.

“Lüks ve sürdürülebilirlik anlayışını sanat projeleri ile yaşam tarzına dönüştürüyoruz”

Temmuz ayı itibariyle sanatseverlerle buluşacak olan Bodrum Turizmine büyük katkı sağlayan lüks turizm markası Caresse, a Luxury Collection ev sahipliğinde gerçekleşen Caresse Art projesi “Artistic Integrity teması ile Türkiye’nin farklı noktalarından bağımsız 190 sanatçının katılımı ve 500’ün üzerinde eserin yer aldığı projenin açılış lansmanı Shelton katkılarıyla gerçekleşti. Burcu Esmersoy’un sunumu ile başlayan etkinlik davetinde iş dünyasının önemli isimlerinden Durmuş Döven, Mehmet Nane, Levent Sadık Ahmet, Sadife & Ali Rıza Akdolu gibi birçok iş insanı ve sanatsever bir araya geldi. Gecenin ana sponsorlarından Shelton adına söz alan Abdullah Kırkıncıoğlu, gerçekleştirdiğimiz iş birliği ile Bodrum’da gerçekleştirdiğimiz projeler ile lüks ve sürdürülebilirlik anlayışını içerisinde yer almaktan çok zevk aldığımız sanat projeleri ile yepyeni bir yaşam tarzına dönüştürmek istiyoruz” diye ekleyerek Bodrum’un değişen kimliği içerisinde Shelton markasını en özel şekilde konumlandıracağının altını çizdi.

Shelton

“Pilevneli gibi önemli markalarla bir araya gelerek ulaşılabilir lükste yeni, yenilikçi ve sürdürülebilir bir anlayışı gayrimenkul sektörüne de uygulamayı amaçlıyoruz…”

Caresse Art projesi sonrasında Bodrum’da Pilevneli Gallery ile yaptığı iş birliği ile iş ve sanat dünyasının çok önemli isimlerini ağırlayan Shelton, Pilevneli Gallery Yalıkavak’ta yemek ve sanatın buluştuğu eşsiz bir geceye de imzasını attı. Shelton Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kırkıncıoğlu, “Sanat ve sanatçılar hayal kurabilme ve hayallerin peşinden giderek gerçeğe dönüştürme noktasında insana en büyük cesareti veren ve en doğru yolu gösteren olmuşlardır. Ben ve ekibim bu anlayışla Pilevneli gibi önemli markalarla kendi markamız olan Shelton’ı bir araya getirerek ulaşılabilir lükste yeni, yenilikçi ve sürdürülebilir bir anlayışı gayrimenkul sektörüne de uygulamayı amaçlıyoruz” diye ekleyerek her ne kadar uzak gözükse de bu iki sektörünün birbirine ne kadar yakın olduğunu ve gayrimenkul sektörünün de sanattan beslenmesi gerektiğinin altını çizdi.

Shelton

Shelton markasının sponsorluğunda gerçekleşen bu özel davetler, sanatseverlere benzersiz bir deneyim sunmuş ve iş dünyası ile sanat dünyasını bir araya getirmiştir. Shelton, gerçekleştirmiş olduğu yaz & sanat davetleri ile bir yandan yenilikçi ve özgür projeleriyle, gayrimenkul sektöründe öncü bir marka olarak adından söz ettirirken Bodrum’da sanat ile içe içe yeni bir lüks anlayışının mimarı olacağının da sinyallerini verdi.