Sevgililer Günü’nde Bernhard H. Mayer Empire Saatleri ile Unutulmaz An’lar Yaratın!

Bernhard H. Mayer’in Empire Watch Serisi ile Sevgililer Günü’nde aşkınızı zirveye taşıyın! Her anın özel olduğu bu günde, Empire saatleriyle aşkınıza ve tarzınıza uygun mükemmel şıklığı yakalayın. 

Sevgililer Günü’nde Bernhard H. Mayer Empire Saatleri ile Unutulmaz An’lar Yaratın!

Bernhard H. Mayer’in özgün saati olan Empire Watch Serisi, Sevgililer Günü’nde QNET aracılığıyla sevgililere unutulmaz bir hediye sunmak için hazırlanıyor; koleksiyon, son model teknolojiyle donatılmış olup klasik tarzı çağdaş ve sofistike tasarım ile birleştiriyor. Serinin birbirinden farklı stilleri, aşkın zamanına ayrı bir dokunuş katıyor. 

Empire Clara Watch-Rose Gold
Empire Clara Watch-Rose Gold serisi zarafetin ve modern teknolojinin mükemmel birleşimini oluşturuyor. İsviçre yapımı otomatik mekanizmaya sahip saat, pembe altın ve beyaz sedef kadranı ile göz kamaştırırken, pembe altın PVD kaplama paslanmaz çelik kasa ve beyaz mat lastik bantı ile üstün konfor ve uyumu bir arada sağlıyor.

Empire Portus Watch-Rose Gold
Eşsiz yapısıyla 21. yüzyılın sonsuz ışıltı yayan stilini rahatlıkla bir araya getiren değerli Empire Portus Watch-Rose Gold serisi, pembe altın PVD kaplama paslanmaz çelik kasası ile kalıcı bir şıklığı yansıtıyor. Mat kaplamalı siyah kauçuk kayışı, çarpıcı siyah güneş ışını fırçalanmış kadranı çerçevelerken, fırçalanmış pembe altın paslanmaz çelik çerçeve ile mükemmel bir uyum sağlıyor.

Empire Portus Watch-Stainless Steel
Çelik kadran ve bilezik kombinasyonu, İsviçre yapımı güçlü otomatik mekanizmasıyla bir araya gelerek kalıcı stili mükemmel bir şekilde tamamlayan ve muhteşem uyumu yakalamanızı sağlayacak olan Empire Portus Watch-Stainless Steel, zarif şıklığını dairesel tasarımı ve asil mavi tonlarıyla kullanıcısına sunuyor.

Empire Clara Watch-Stainless Steel
Empire Clara Watch-Stainless Steel, kullanıcının el hareketleriyle etkileşim kurarak çalışan özel otomatik mekanizmasıyla dikkat çekiyor. Tamamen çelik tasarımı, estetik ve dayanıklılığı bir araya getiriyor.


Sevgilinize ‘An’ı hediye etmek istiyorsanız Bernard H. Mayer saatlerine www.qnetturkiye.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.