Sevgililer Günü Stilini Twist İle Tamamla

Yılın o zamanı geldi! 14 Şubat’ta sevdiklerini ve kendini mutlu etmek için ne yapacağını düşünenler ve gizli romantikler için TWIST; eğlenceli, sıra dışı ve modunu yükselten cool parçalarla bu özel güne göz kırpıyor.  

Sevgililer Günü Stilini Twist İle Tamamla

Twisterları yılın en romantik gününe hazırlamaya hazır Twist koleksiyonunda kırmızıdan vazgeçemeyenler için alternatiflerin yanı sıra, yanık turuncu tonlar da Şubat ayını renklendirecek stil radarına takılıyor.

Bu geçiş mevsiminde farklı dokuda kumaşların kullanımıyla hazırlanan çift parça görünümlü elbiseler, color-block trikolar, kontrast dikiş detaylı blazer takımlar, patchwork bluzlar ve beli vurgulayan metalik çizgili ceketler Twister’ların mevsim görünümlerine eşlik ediyor. 

Desenli astarların yarattığı stil oyunları, zincir detaylı vücudu saran transparan bluzlar, metalik efektli jean takım , vintage görünümlü eskitme deri trençkotlara eşlik edebilecek eskitme efektli jean’ler,  renkli ekoseli kaban ve pelüş kazaklar iddialı tercihlerinin altını çizmeyi seven Twister’ların özgür sokak stilini tamamlıyor. 

En sevdiğin arkadaşına, sevgiline veya kendine olan sevgine! Sevgin kime karşı olursa olsun kalbinin kapılarını ardına kadar aralayacak TWIST tasarımlarından oluşan, 14 Şubat Sevgililer Günü alışverişlerine özel seçkisiyle seni keşfe davet ediyor!

Genç ve özgür Twist ruhunu 2023-2024 Sonbahar/Kış Koleksiyonu ile TWIST mağazalarında, www.twist.com.tr’de ve mobil uygulamamızda keşfetmeye davetlisin.