SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN EN FİT HEDİYE

O’nunla birlikte antrenman yapmak için çok sebebin var! Fitintime stüdyolarında sağlıklı ve fit bir sevgililer günü sizleri bekliyor.

Fitintime, sevgililer gününe sayılı günler kala, eşsiz egzersiz sistemini denemeniz için seni stüdyolarına davet ediyor.

Odağına en gelişmiş fitness teknolojisini yerleştiren Fitintime, kişiye özel sunduğu benzersiz egzersiz sistemiyle hedeflediğin sonuçlara ulaşmanı haftada 1 gün ve sadece 25 dakikada başarıyor. Fitintime, maksimum iki kişi ve bir kişisel eğitmen eşiliğinde yapılan yeni nesil egzersiz sistemi ile tanışman için, stüdyolarında sevgililere özel yer açıyor. Üstelik Şubat ayı boyunca avantajlı 24’lü antrenman paketine tam 6 antrenman fitintime’dan hediye!

unspecified

Fitintime‘da yapılan teknolojik ve kişiye özel egzersizler, kısa sürede kas kazanımı ile birlikte hızlı yağ yakımı sağlıyor. EMS(Elektriksel Kas Uyarımı) teknolojisi ve kişiye özel antrenman programıyla; kilo verme, sıkılaşma, performans artışı ve kas güçsüzlüğüne bağlı fiziksel problemlere benzersiz çözümleri en hızlı şekilde sunuyor.

Sevgililer Günü’ne özel kampanyadan faydalanmak ve bu fitness mucizesi ile hedeflerine kısa sürede ulaşmak ise çok kolay. Ücretsiz demo dersi almak için www.fitintime.com.tr adresini ziyaret edip, 52 noktadan sana en yakın olanı seçebilirsin. O’na alışıla gelmiş hediyeler vermek yerine bu yıl sağlıklı ve fit bir hayatı fitintime ile hediye et!