Serenay X Mavi Icon Koleksiyonu bu yaz sokak modasıyla podyumların şıklığını buluşturuyor

Mavi ve Serenay, jean’i çarpıcı üstlerle tamamlayarak şık, havalı ve güçlü bir stil oluşturanSerenay X Mavi Icon koleksiyonuyla yazı karşılıyor. Serenay’ın yüksek enerjisinden ve eşsiz tarzından ilham alan Serenay x Mavi Icon, modayı seven, tarzıyla dikkat çeken, giyinirken eğlenen şehirli kadını yaz aylarında da şıklaştırmaya devam ediyor. Koleksiyon, kadınları tek bir parçayla dönüştürme gücüne sahip, çarpıcı 40 üründen oluşuyor. Ünlü yıldızın adına tasarlananSerenay Jean’in yanı sıra püsküllü denimler, kırmızı, metalik gri ve pembe rugan ceketler, buram buram yaz kokan tek omuz ve file trikolar, resort gömlekler, yüksek bel şortlar, neon detaylar ve baştan aşağı beyaz kombinler dikkat çekiyor.

ser2

 

 

Koleksiyonun en ikonik parçası ünlü yıldızın adını taşıyan Serenay Jean: İkonik Yüksek Bel

 

Mavi’nin en yüksek bel jean’i olarak yaza damgasını vurmaya hazırlanan Serenay Jean; açık mavi, 90’lar mavi ve metalik gri olmak üzere 3 farklı renkte sunuluyor. Bele mükemmel oturmasıyla öne çıkan Serenay jean, farklı paça detaylarıyla da dikkat çekiyor

ser1

Serenay X Mavi Icon koleksiyonu ile ilgili heyecanını paylaşan Serenay Sarıkaya şunları söyledi:

 

“Mavi ile ilk çalışmaya başladığımız dönemden beri adımı taşıyan bir jean olmasının hayalini kuruyordum. Hayal ettiğimden de daha güzel bir jean oldu ‘Serenay’. Moda dünyasında şu anda çok yüksek belli jean’ler trend. Ben de yüksek bel jean giymeye bayılıyorum. Kendimi içinde çok iyi ve çok özgüvenli hissediyorum. Bu yüzden biz de Mavi ile en yükseğini yapalım istedik ve Serenay Jean’i “ikonik yüksek bel” olarak tanımladık. Serenay X Mavi Icon modayı seven, dikkat çekmekten korkmayan, giyinirken eğlenmek isteyen, kendini çok güzel hisseden kadınların çarpıcı, şık ve havalı koleksiyonu. Serenay X Mavi Icon koleksiyonu ile sokaklar adeta bir podyuma dönüşecek diye düşünüyorum. Umarım benim için çok kıymetli olan bu Mavi Icon koleksiyonu herkesin gardırobunda senelerce yer edinir. Ve umarım çok çok severek giyersiniz.”

 

ser3 

Serenay ve Mavi’nin ev sahipliğinde adaya bir moda kaçısı

 

‘Mavi yaz çok güzel olacak’ sloganı ile jean’den başlayan ve çarpıcı üstlerle tamamlanan şıklık hikayesinin anlatıldığı reklam kampanyası ve Serenay x Mavi Icon koleksiyonu moda dünyasından etkili kadınların katıldığı özel bir lansmanla tanıtıldı.  Serenay ve Mavi’nin evsahipliğinde Büyükada Splendid Hotel’de gerçekleşen organizasyonda davetliler gün boyunca Serenay X Mavi Icon koleksiyonuyla birbirinden çarpıcı stiller yarattı,  gece ise koleksiyondan seçtikleri ikonik parçalarla Ekin Beril’in şarkılarına eşlik etti.