Sephora ve Kagider’den Kadın Girişimcilere Tam Destek

Güzelliğin sınır tanımayan gücü Sephora, kadın girişimcileri destekleyen KAGİDER iş birliği ile hayata geçirdiği ’Kozmetik ve Güzellik Sektöründe Kadın Girişimcileri Geliştirme Hızlandırma Programı’’ındaki beş güçlü marka olan Cosmed, Feu du Ciel, Mellys’ Nature, Bade Natural ve The Sim Co.’nun ürünlerini artık sephora.com.tr ve Sephora Mobil Uygulaması üzerinden güzellik tutkunlarıyla buluşturuyor.

Sürdürülebilir , bütünsel bir yaşamı destekleyen Sephora, kadın girişimcilerin markalarını, Sephora’nın vazgeçilmezi olan Sephora Collection’ın ‘’Good For’’ kategorisi altında sephora.com.tr ve Sephora Mobil Uygulamasında satışa sunuyor.

Cosmed, Feu du Ciel, Mellys’ Nature, Bade Natural ve The Sim Co. markaları, doğal içerikleri ve zengin formülleriyle yaşam tarzlarına canlılık ve renk katarak, bakım rutinlerinin vazgeçilmezleri arasına girmeyi başarıyor.

Cosmed’in cildi nazikçe temizlemeye yardımcı ürünleri, Bade Natural’in doğal kokulara sahip yağları ve etki oranı yüksek serumları, The Sim Co.’nun dinlendirici ve besleyici roll on ve serumları, Mellys’ Nature’ın rahatlatıcı etkiye sahip roll on ve yağları, Feu Du Ciel’in benzersiz kokulara sahip mumları ve dahası sephora.com.tr ve Sephora Mobil Uygulamasında güzellik tutkunlarını bekliyor.